Sądecczyzna. Część dróg powiatowych będzie zamknięta z powodu remontów

W tym tygodniu w kilku miejscach Sądecczyzny kierowcy będą musieli liczyć się z utrudnieniami. Powiatowy Zarząd Dróg w Nowym Sączu informuje o odcinkach zamkniętych z powodu remontów.

W czwartek, 3 grudnia remontowana będzie nawierzchnia na drodze powiatowej Królowa Górna – Ptaszkowa – Grybów. Droga zostanie zamknięta dla ruchu na odcinku od oczyszczalni ścieków w Cieniawie do skrzyżowania z drogą powiatową Ptaszkowa – Ptaszkowa. Kierowcy mogą korzystać w tym czasie z objazdów drogą powiatową Ptaszkowa – Ptaszkowa i drogą krajową nr 28 lub drogami gminnymi. Utrudnienia potrwają od 7.00 do 17.00.

4, 5, 7 i 8 grudnia w godz. 7.00 – 17.00 na drodze powiatowej Nowy Sącz – Florynka układana będzie nowa nawierzchnia. Na ten czas zamknięty zostanie odcinek od skrzyżowania z drogą powiatową Kamionka Wielka – Kamionka Wielka do skrzyżowania z drogą powiatową Królowa Górna – Ptaszkowa – Grybów. Utrudnienia ominąć można drogą krajową nr 28, drogą wojewódzką nr 981 i drogą powiatową Królowa Górna – Ptaszkowa – Grybów.

Nowa nawierzchnia układana będzie także na drodze powiatowej Podegrodzie – Mokra Wieś. Prace prowadzone będą tam 3, 4 i 5 grudnia w godz. 8.00 – 17.00.  Zamknięty dla ruchu zostanie odcinek od skrzyżowania z drogą gminną Podegrodzie – Gostwica do pętli autobusowej w Mokrej Wsi. Kierowcy mogą korzystać z objazdów drogami powiatowymi Stadła – Długołęka – Przyszowa i Siekierczyna – Naszacowice lub drogami gminnymi.

fot. ilustr. pixabay

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.