Sądeccy Adepci IT. Bezpłatne warsztaty i konkurs dla młodych sądeczan od Tukano Software House!

Sądeccy Adepci IT. Bezpłatne warsztaty i konkurs dla młodych sądeczan od Tukano Software House!

Firma Tukano Software House rozpoczęła projekt skierowany do uczniów oraz studentów z Nowego Sącza i okolic. Sądeccy Adepci IT, bo tak nazywa się projekt, ma przybliżyć uczestnikom świat IT poprzez cykl bezpłatnych warsztatów oraz konkurs.

W trakcie warsztatów uczniowie i studenci poznają praktyków IT – osoby zajmujące się na co dzień: user experience and interface design, analityką biznesowo-systemową oraz testowaniem. Warsztaty mają na celu pokazać, że IT to nie tylko zdolni programiści, lecz także szereg innych, równie ważnych ról, w których można się rozwijać. Poza dawką merytorycznej wiedzy, uczestnicy poszerzą też swoje kompetencje w części praktycznej spotkań.

Warsztatom towarzyszyć będzie konkurs, w którym główną nagrodą będą płatne wakacyjne praktyki w Tukano Software House i możliwość pracy nad autorskim projektem!

Sądeccy Adepci IT to szansa dla uczniów i studentów, stojących na początku swojej ścieżki zawodowej, na poznanie możliwości rozwoju w branży IT, przy jednoczesnym poszerzeniu swoich kompetencji oraz zdobyciu cennej, specjalistycznej wiedzy.

Więcej informacji oraz zapisy na stronie adepciit.pl

Organizatorem wydarzenia jest Tukano Software House. Patronami wydarzenia są: Dobry Tygodnik Sądecki, Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Sączu, Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych im. gen. Józefa Kustronia i Centrum Kształcenia Zawodowego w Nowym Sączu.

 

 

Share on twitter
Share on facebook