Prowadził ,,pod wpływem”. Od lat szuka go za to policja

Prowadził ,,pod wpływem”. Od lat szuka go za to policja

Andrzej Piszczek

Zameldowany jest w Siekierczynie (powiat limanowski), a jego ostatnie miejsce zamieszkania znajduje się przy ul. Mikołaja Reja w Limanowej. Andrzej Piszczek jest od kilku lat poszukiwany na podstawie listu gończego.

Mężczyzna ma 35 lat. Jest szatynem o śniadej cerze i ma około 180 centymetrów wzrostu.

Poszukiwany jest między innymi na podstawie listu gończego, wydanego 8 maja 2017 roku przez Sąd Rejonowy w Rawiczu. Andrzej Piszczek ma na sumieniu przestępstwo z art. 178a§4 kk., czyli prowadził pojazd, będąc w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego. Co więcej, był już wczesniej skazany za podobne przestępstwo, bądź też kierował w czasie obowiązywania nałożonego na niego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych.

– Wszelkie informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca przebywania poszukiwanego mężczyzny prosimy kierować do Komendy Powiatowej Policji w Limanowej pod numer tel. 47-83-45-454  lub pod numer alarmowy 112 – zaznaczają limanowscy funkcjonariusze.

Przestrzegają też, że każdy, kto ukrywa poszukiwaną osobę lub pomaga w jej ucieczce, może trafić nawet na 5 lat do więzienia. Policjanci podkreślają, że tożsamość osoby informującej będzie objęta tajemnicą.

O innych mieszkańcach Limanowszczyzny poszukiwanych na podstawie listów gończych pisaliśmy TUTAJ.

fot. KPP w Limanowej

Share on twitter
Share on facebook