Rzuć w ludzi i w siebie proszkiem holi! W sobotę trzeba być kolorowym!

Przed nami kolejna edycja najbardziej kolorowego wydarzenia w mieście. Tęczowe szaleństwo z proszkami holi w roli głównej i kino plenerowe już w najbliższą sobotę w Nowym Sączu!

WSB2020

25 sierpnia o godz. 15. przy Szkole Podstawowa nr 21 im Jana Pawła II w Nowym Sączu odbędzie się V Festiwal Kolorów - plenerowa impreza, z której z pewnością nikt nie wyjdzie czysty. To właśnie tam królować będzie zabawa i na chwilę absolutnie wszystko wokoło stanie się kolorowe.

Ogromną atrakcją będzie również połączone z festiwalem kino plenerowe. O godz. 20 pod gołym niebem odbędzie się seans francuskiej komedii : "Za jakie grzechy, dobry Boże?"z 2014 roku. Podczas projekcji filmu czynna będzie również strefa gastronomiczna.

Przewidziano mnóstwo atrakcji dla najmłodszych m.in: zjeżdżalnie i animacje przygotowane przez fundację "Będzie dobrze".

Festiwal organizowany jest z inicjatywy organizacji: Młodzi Aktywni Sądeczanie, Stowarzyszenia ORION, Stowarzyszenie Dla Miasta (Nowy Sącz) oraz My Kochamy Nowy Sącz. Wydarzenie jest współfinansowane przez Urząd Miasta Nowego Sącza. Wstęp - darmowy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KZK

Wypowiedz się w tej sprawie

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.