Ruszyły przygotowania Sandecji do wiosennej rundy

Sześć sparingów zaplanowała MKS Sandecja w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej Fortuna 1 liga. Piłkarze wraz ze sztabem szkoleniowym odbyli już swoje pierwsze treningi na obiektach sportowych PWSZ w Nowym Sączu.

W najbliższym czasie zawodników czekają szczegółowe testy wydolnościowe oraz sprawnościowe. Po poważnej kontuzji do drużyny powraca obrońca Dawid Szufryn. Treningi z drużyną rozpoczął również Łukasz Zjawiński, wypożyczony z Lechii Gdańsk.

Pierwszy sprawdzian przed zespołem już 21 stycznia. Podopieczni Dariusza Dudki zmierzą się z drugoligowym Ruchem Chorzów. Jeszcze w styczniu Sandecja zagra z Zagłębiem Sosnowiec. Natomiast w lutym rywalami będą kolejno: Wieczysta Kraków (02.02.), Resovia Rzeszów (05.02.), Stal Rzeszów (12.02.) i Stal Stalowa Wola (19.02.).

Póki co, Sandecja pozostanie na terenie Nowego Sącza, a w dniach 03.02. – 12.02. obóz przygotowawczy zostanie przeniesiony do Sanoka.

Przypomnijmy, iż wiosenna kolejka Fortuny I ligi rusza 26 lutego. Pierwszy swój mecz Biało-Czarni rozegrają z GKS Katowice właśnie 26 lutego, na własnym stadionie.

Czytaj też: Chronicznie brakuje pracowników służby zdrowia. Za dużo ekonomistów. Wiemy kto najszybciej znajdzie pracę

fot. Sandecja Nowy Sącz  

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.