Życie jest piękne! RTCK zaprasza na konferencję o szczęściu

RTCK zaprasza na spotkanie z ks. Mirosławem „Maliną” Malińskim, znanym i cenionym duszpasterzem z Wrocławia, który zyskał popularność przez serię spotkań dla młodych osób przygotowujących się do małżeństwa. Ks. Maliński poprowadzi konferencję o szczęściu.  Spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę 4 marca. Początek o godz. 13.

Konferencja Szczęście – uwagi na marginesie odbędzie się w auli w MMC Brainville przy ul. Myśliwskiej 2 w Nowym Sączu.

Ks. Malina ma temperament choleryka, aktorski talent, masę doświadczenia w pracy duszpasterskiej i zwyczajnie, po ludzku… kocha ludzi. Jego spotkania to duża dawka ciekawej wiedzy podanej w humorystyczny, gawędziarki sposób. Na pierwszej konferencji dla RTCK usłyszycie o szczęściu – czym jest, czym na pewno nie jest (a z czym go mylimy) i jak je osiągnąć? – mówi Michał Ziomek z RTCK. – Brzmi jak rozważania filozoficzne? Nic podobnego!

– To będzie bardzo praktyczna konferencja. Czysta życiowa praktyka – zapewnia ks. Maliński.

Konferencja ks. Malińskiego odpowie na pytania: Co zrobić by być szczęśliwym? Czy to, co się dzieje na zewnątrz mego życia może dać mi szczęście? Czy mogę pozwolić sobie na luksus szczęścia?

– Zamiast wizyty w kinie – zapraszamy na kilka godzin praktycznej konferencji o szczęściu! Podczas konferencji przerwa kawowa wraz z poczęstunkiem oraz materiały konferencyjne – dodaje Michał Ziomek.

Bilety na konferencję TYLKO na www.rtck.pl Ilość miejsc ograniczona.

Źródło i fot. RTCK.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.