RTCK zaprasza: „Ekstremalna WOLNOŚĆ. Czy naprawdę masz wybór?”

To nazwa konferencji, która odbędzie się w najbliższy wtorek (28, marca) w godz. 17.00 – 20.30 w MMC Brainville przy ul. Myśliwskiej 2. Na wydarzenie zaprasza sądecka firma Rób To Co Kochasz.

„Wolność” to w dzisiejszych czasach chyba jedno z najczęściej powtarzanych słów w naszej codzienności. Czasem trudna do osiągnięcia, bywa chwilowa, ale w niektórych przypadkach dająca szczęście. I powracające jak bumerang pytanie – czy wszyscy jesteśmy wolni?

Cztery postaci. Cztery wyjątkowe historie.  Jeden cel – osiągnięcie wolności.

RTCK – Rób to, co kochasz zaprasza na konferencję pt. „Ekstremalna WOLNOŚĆ. Czy naprawdę masz wybór?” z udziałem s. Małgorzaty Słomki ze Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia.

Siostra Małgorzata Słomka SM spędziła na dalekim wschodzie Rosji 10 lat. Kołyma, bo tam dokładnie mieszkała, czasami nazywana jest „ziemią przeklętą”. Praca w ekstremalnych warunkach meteorologicznych (temp. do – 40 stopni, martwa ziemia, która nie rodzi, łagry i obozy pracy, demoralizacja społeczeństwa) obfitowała w liczne spotkania z ludźmi, którzy doświadczyli ogromnych cierpień i prześladowań, ludzi, którzy całkiem tracili wiarę w dobro i miłość, ale także tych, którym w takich warunkach udało się ocalić człowieczeństwo, a nawet zmienić tamtejszą rzeczywistość – mówi Michał Ziomek z RTCK.

Na konferencji będzie można posłuchać o tym, czym jest wolność, a konkretniej:

  • o walce o resztki dobra w świecie, który zalany jest złem,
  • o historiach ludzi, którzy mieli możliwość kreowania swojej wewnętrznej wolności mimo, iż zostali pozbawieni możliwości wyboru tego, co im się przydarza,
  • o niesamowitym Bożym miłosierdziu i o walce o błogosławieństwo przeklętej ziemi.

Więcej informacji oraz zapisy na konferencję pod tym linkiem: https://goo.gl/24gHVz

Źródło i fot. RTCK.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.