Rozpoczęła się rekrutacja do sądeckich przedszkoli

Dla wszystkich maluchów są miejsca – zapewniają urzędnicy sądeckiego magistratu. Na dzieci, również niepełnosprawne, w przedszkolach utworzonych przy szkołach podstawowych czeka ponad 350 miejsc. Można już zapisywać przedszkolaki na rok szkolny 2018/2019. Rekrutacja potrwa do 30 marca.

– W ostatnich trzech latach powstało pięć oddziałów przedszkolnych przy szkołach podstawowych. Trzy przy Szkole Podstawowej numer 20 i dwa przy Szkole Podstawowej numer 1. Kolejne dwa, przy Szkole Podstawowej numer 3, będą gotowe do przyjęcia dzieci we wrześniu 2018 roku – mówi dyrektor Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Nowego Sącza Józef Klimek zapewniając, że władze miasta wywiązały się z obowiązku zapewnienia wszystkim chętnym dzieciom w wieku przedszkolnym, miejsc w publicznych placówkach.

Prace związane z adaptacją pomieszczeń w Szkole Podstawowej numer 3, które zostaną dostosowane do przyjęcia dzieci od września bieżącego roku rozpoczną się po zakończeniu  roku szkolnego

(toska)

Zdjęcia: UMNS oddział przedszkolny przy Szkole Podstawowej nr 1.

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.