ROZDAJEMY WEJŚCIÓWKI. O drodze do szczęścia i misji prawdziwego faceta

Bądź szczęśliwy... Albo nie zawracaj głowy” oraz „Mężczyzna - 1001 lęków i najlepsza misja świata” to tytuły konferencji, które wygłosi kolejno 4 i 5 października w WSB-NLU Michał Borkowski, psycholog i psychoterapeuta. Spotkanie z nim organizuje wydawnictwo RTCK (Rób To Co Kochasz). Dla naszych Czytelników mamy wejściówki do rozdania.

WSB2020

Aby za darmo wziąć udział w jednej z konferencji, należy napisać w komentarzach pod tym postem na Facebooku swoją definicję szczęścia oraz datę spotkania, w którym chce się uczestniczyć. Pierwsze osoby, które to zrobią, otrzymają podwójne zaproszenie na wskazane wydarzenie.

Michał Borkowski mówi o sobie, że jest zbieraczem fascynujących ludzkich historii, których szuka począwszy od pierwszego rozdziału Księgi Rodzaju w Biblii aż po codzienność. Swoimi przemyśleniami dzieli się na autorskim blogu www.bycojcem.pl. W swoim przekazie jest konkretny, zaskakujący, a czasami nawet konfrontacyjny. Jest autorem książki „Jesteś zwycięzcą”, o świadomym przeżywaniu ojcostwa i męskości w ogóle. Współpracuje ze wspólnotą „Mocni w Duchu” z Łodzi. Występuje na licznych konferencjach na temat relacji, związków i odpowiedzialnego ojcostwa.

4 października, o godz. 17 w WSB-NLU w Nowym Sączu podzieli się odkrywczymi uwagami na temat naszego podejścia do szczęśliwego życia i tego jak często sami sabotujemy nasze własne działania, przybierając postawy życiowe, które uniemożliwiają nam bycie szczęśliwymi. Dzień później, o tej samej porze, będzie mówił z kolei o tym, jak budować relację z kobietą, czego kobiety nie mogą zrozumieć w mężczyznach oraz jakie bitwy musi stoczyć każdy facet, żeby z chłopca stać się mężczyzną.

Materiał konferencyjny obydwu spotkań oparty jest na refleksji nad Biblią oraz na historiach z życia Michała Borkowskiego i jego pacjentów.

Źródło: RTCK

MAGIK MAŁA

Wypowiedz się w tej sprawie

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.