Rozdajemy choinki od posła Jana Dudy! Drzewka czekają, by trafić do Waszych domów

Rozdajemy choinki od posła Jana Dudy! Drzewka czekają, by trafić do Waszych domów

choinki, Dobry Tygodnik Sądecki, poseł Jan Duda

Do naszej redakcji, jak co roku, przybyli pomocnicy św. Mikołaja i przywieźli nie lada podarki dla Czytelników. Prezenty, czyli żywe choinki, które będziecie mogli zabrać do domu, podarował sądecki poseł Jan Duda. Piękne, świąteczne drzewka pochodzą z jego lasu w Rdziostowie. Co należy zrobić, aby zabrać iglaka do domu?

18 pięknych choinek czeka, aby ozdobić Wasze domy i wprowadzić do nich nieco świątecznej magii i zapachu lasu. Rozda je osobiście w najbliższy poniedziałek sądecki poseł Jan Duda. Spotkanie odbędzie się o godzinie 13:00 przy budynku naszej redakcji, czyli przy ul. Żywieckiej 25. Co trzeba zrobić, aby otrzymać świąteczne drzewko?

Warunki są dwa: pod linkiem odnoszącym do tego tekstu na naszym profilu na Facebook’u umieść komentarz, w którym napiszesz dlaczego Twoim zdaniem warto na święta mieć żywą choinkę? Drugi warunek dotyczy zobowiązania: każdy, kto wygra w naszej zabawie świąteczne drzewko od Jana Dudy, składa obietnicę, że w poniedziałek, 19 grudnia pojawi się w naszej redakcji o godzinie 13:00, aby choinkę odebrać.

O tym, kto zabierze choinkę do domu, poinformujemy Was w niedzielę wieczór i w poniedziałek rano (drugi post na Facebook’u). W ubiegłym roku drzewka cieszyły się dużym wzięciem i to dosłownie. Kilka iglaków ,,zniknęło” przed rozstrzygnięciem konkursu. Opublikowaliśmy wówczas apel dotyczący poszukiwania złodzieja, ale takiego obrotu spraw się nie spodziewaliśmy. Historię zaginięcia drzewek poznacie —> Tutaj.

Fot. poseł Jan Duda/ DTS24
Share on twitter
Share on facebook