ROZDAJEMY BILETY! “Zwyczajna przysługa” w KINIE SOKÓŁ

Stephanie jest uroczą, ale dość naiwną młodą mamą, dla której szczytem występku i ryzykanctwa jest przejście przez ulicę na czerwonym świetle. Emily zaś to piękna wyzwolona kobieta sukcesu, która trzyma życie za rogi. Panie poznają się w szkole swoich synów i natychmiast się zaprzyjaźniają. Przyjaciółki muszą się wspierać, więc Stephanie zgadza się pewnego dnia odebrać ze szkoły synka Emily. Byłaby to jedynie zwyczajna przysługa, gdyby nie fakt, że Emily nie pojawia się, by odebrać dziecko. I to przez kilka kolejnych dni. Dobro­duszna Stephanie postanawia pomóc przystojnemu mężowi Emily w poszukiwaniach żony. Wkrótce okaże się, jak mało wiedziała o swojej najlepszej przyjaciółce.
Oto szansa dla CIEBIE na darmową wejściówkę do Kina Sokół na film

Zwyczajna przysługa 

Aby zapewnić sobie szansę na zdobycie darmowego zaproszenia znajdź post z informacją o filmie na grupie Czytelników DTS “Wiadomości z Beskidu” na Facebooku  i napisz w komentarzu dokończenie zdania: “Przyjaźń to….”

Będziemy wdzięczni także za udostępnienie postu z informacją o filmie 🙂

Zgłoszenia przyjmujemy do dziś (wtorek 23 października) do godz 21.00.

Później wybierzemy zwycięzców zabawy.

Bilety można odebrać w Biurze Ogłoszeń Dobrego Tygodnika Sądeckiego w godz 8-15.

zaproszenie można zrealizować w terminach:

24 ŚRODA 17:00
24 ŚRODA 20:50
25 CZWARTEK 17:00
25 CZWARTEK 20:50

Zapraszamy do zabawy !
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.