Rozdajemy bilety na MARATON HORRORÓW w Kinie HELIOS! Chętni?

Rozdajemy bilety na MARATON HORRORÓW w Kinie HELIOS! Chętni?

Uwaga! Uwaga! Kino HELIOS prezentuje Maraton Horrorów z długo wyczekiwaną premierą BODIES BODIES BODIES i aż trzema przedpremierami! Obecność obowiązkowa dla każdego szanującego się fana mocnych wrażeń. Normalnie strach się bać…

Już 9 września kina Helios zapraszają na noc z czterema horrorami, których zadaniem jest… śmiertelnie Was wystraszyć. Na początek długo wyczekiwana premiera BODIES BODIES BODIES – niewinna gra zamienia się w krwawe szaleństwo. Po krótkiej przerwie pierwsza przedpremiera tego wieczoru – SIEROTA. NARODZINY ZŁA. Następnie kolejna przedpremiera – klimatyczny THE TWIN, który z pewnością dostarczy dużo emocji. Na koniec film, który przeraża, wzrusza i nie pozwala o sobie zapomnieć – PISKLĘ.

Oto szansa dla CIEBIE na darmową wejściówkę do Kina Helios na

MARATON HORRORÓW

START: 9.09.2022, godz. 23.00 do rana

 

 

 

Co zrobić, aby zapewnić sobie szansę na zdobycie darmowego zaproszenia?

To proste!

Znajdź na naszym profilu na Facebooku post z informacją o wydarzeniu i napisz, dlaczego chcesz wziąć udział w Maratonie Horrorów.

Miło nam będzie również, jeśli udostępnisz post z informacją o konkursie.

Zgłoszenia przyjmujemy do czwartku (tj. 8 września) do godz. 10.00. Później wybierzemy zwycięzców zabawy – autorów najciekawszych, najbardziej kreatywnych naszym zdaniem komentarzy.

Po rozstrzygnięciu konkursu skontaktujemy się z wyłonioną osobą za pośrednictwem wiadomości prywatnej w aplikacji Messenger. W odpowiedzi podamy hasło uprawniające do darmowego wejścia na wydarzenie.

Zapraszamy do zabawy!

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

WAŻNE !

100 mln zł na inwestycje drogowe w Małopolsce

FOR HEROES [ZWIASTUN]. Premiera w MCK SOKÓŁ już 6 października

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama