Rozdajemy bilety na MARATON HORRORÓW w Kinie HELIOS! Chętni?

Rozdajemy bilety na MARATON HORRORÓW w Kinie HELIOS! Chętni?

Dla wszystkich, którzy ciągle w niego wierzą, Mikołaj przygotował na 9 grudnia mrożący krew w żyłach prezent w postaci Maratonu Horrorów z aż trzema pokazami przedpremierowymi!

Na początek propozycja dla widzów o stalowych nerwach, wyjątkowo przerażający TERRIFIER 2. MASAKRA W ŚWIĘTA. To najmocniejszy horror tego roku czego dowodem są reakcje i omdlenia widzów pierwszych pokazów za oceanem. Przekonaj się czy dasz radę utrzymać swoje emocje (i żołądek) na wodzy. Następnie kolejne dwie przedpremiery NARODZINY ZŁA oraz SPALĘ WAS WSZYSTKICH, a na koniec, dla najwytrwalszych MĘCZENNICY. Maniakalny klaun, mroczne legendy, przerażające tajemnice – to wszystko tylko na Mikołajkowym Maratonie Horrorów w Twoim Kinie Helios!

Pewne jest, że taka dawka strachu jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?

Oto szansa dla CIEBIE na darmową wejściówkę do Kina Helios na

MIKOŁAJKOWY MARATON HORRORÓW

START: 9.12.2022, godz. 23.00 do rana

 

 

 

Co zrobić, aby zapewnić sobie szansę na zdobycie darmowego zaproszenia?

To proste!

Znajdź na naszym profilu na Facebooku post z informacją o wydarzeniu i napisz, dlaczego chcesz wziąć udział w Mikołajkowym Maratonie Horrorów.

Miło nam będzie również, jeśli udostępnisz post z informacją o konkursie.

Zgłoszenia przyjmujemy do czwartku (tj. 8 grudnia) do godz. 10.00. Później wybierzemy zwycięzców zabawy – autorów najciekawszych, najbardziej kreatywnych naszym zdaniem komentarzy.

Po rozstrzygnięciu konkursu skontaktujemy się z wyłonioną osobą za pośrednictwem wiadomości prywatnej w aplikacji Messenger. W odpowiedzi podamy hasło uprawniające do darmowego wejścia na wydarzenie.

Zapraszamy do zabawy!

Share on twitter
Share on facebook