Pierwsza edycja Conference & Expo Sądecka Turystyka / Turystyka Przyszłości,

Pierwsza edycja Conference & Expo Sądecka Turystyka / Turystyka Przyszłości,

Wydarzenie to skierowane jest do wszystkich osób, które zawodowo zajmują się turystyką we wszystkich jej aspektach. Tematy poruszane skierowane będą do osób kreujących produkty turystyczne, pracowników odpowiedzialnych za budowanie wizerunku jednostek samorządu terytorialnego, hotelarze i właściciele obiektów turystycznych.

Ambasadorami wydarzenia zostali:

Sabina Poulsen. Polska blogerka i osobowość medialna. Autorka przewodników turystycznych, korespondentka radiowa z Wysp Owczych

Krzysztof Maksel. Reprezentant Polski w kolarstwie torowym, olimpijczyk z Rio de Janeiro oraz Tokio, medalista Igrzysk Europejskich.

Łukasz Smolarski. Twórca jedngo z najpopularniejszych kanałów o tematyce biznesowej w Polsce – Biznes Misja.

Martin Martinger. Przewodnik beskidzki z Krosna od lat mieszka w Krakowie. Miłośnik mało znanych miejsc na mapie Bieszczadów i Beskidu Niskiego.

Kamila Kielar. Podróżniczka, dziennikarka i mówczyni. Za swoje podróże została nagrodzona Kolosem (najbardziej prestiżowa nagroda i największy festiwal z Polsce) oraz nagrodą Nationale Geographic Travel w kategorii Podróż Roku.

Tomasz Hadbas. Góral z Żywca, przewodnik Beskidzki, od małego zakochany w swojej małej ojczyźnie – Beskidach i Żywiecczyźnie.

 

Spotkanie Conference & Expo Sądecka Turystyka / Turystyka Przyszłości odbędzie się w Hotelu Belmonte 12 grudnia w Krynicy – Zdroju.

 

Share on twitter
Share on facebook