ROZDAJEMY BILETY! "ODLOTOWY NIELOT" w KINIE SOKÓŁ

Wraz z nadejściem wiosny z jajka wykluwa się pisklak Ploey. Rezolutny ptaszek szybko dorasta, ale w przeciwieństwie od rówieśników, ciągle nie może nauczyć się latać. A to dopiero początek jego kłopotów! Prawdziwe tarapaty zaczynają się, gdy w trakcie jednej z lekcji fruwania Ploey zostaje porwany przez wiejskiego kocura i uznany za zaginionego.

Renault2

Kiedy rodzina i najlepsza przyjaciółka Ploey – Ploveria, pogodzeni ze stratą, migrują do ciepłych krajów, on sam – by przetrwać zimę – musi dotrzeć do Rajskiej Doliny.

W wędrówce do legendarnego miejsca, gdzie nieloty zimują, wspiera go Giron – sprytna, choć nieco zarozumiała pardwa górska. W końcu, osiągnąwszy swój cel, Ploey stanie przed trudnym wyborem: czy pozostać w bezpiecznej dolinie, czy też znaleźć odwagę do latania i odszukać dawno niewidzianą rodzinę?

Oto szansa dla CIEBIE na darmową wejściówkę do Kina Sokół na film:

ODLOTOWY NIELOT

Aby zapewnić sobie szansę na zdobycie darmowego zaproszenia znajdź post z informacją o filmie na naszym profilu na FB i w komentarzu pod nim napisz co wybierasz: "pozostać w bezpiecznej dolinie, czy też znaleźć odwagę do latania ?"

Będziemy wdzięczni także za udostępnienie postu z informacją o filmie 😉

Zgłoszenia przyjmujemy do jutra (18.06) do godz 1o.oo 

Później wybierzemy wycięzców zabawy.

Bilety można odebrać w Biurze Ogłoszeń Dobrego Tygodnika Sądeckiego w godz 9-15.

Film wyświetlany jest w Sokole  do najbliższego czwartku

zaproszenie można zrealizować w następujących terminach:

18 PONIEDZIAŁEK 14:45
18 PONIEDZIAŁEK 16:30
19 WTOREK 14:45
19 WTOREK 16:30
20 ŚRODA 14:45
20 ŚRODA 16:30
21 CZWARTEK 14:45
21 CZWARTEK 16:30

Zapraszamy do zabawy !

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.