ROZDAJEMY BILETY DO KINA! PRZEMYTNIK W SOKOLE!

Earl Stone to ponad 80-letni mężczyzna, który nie ma grosza przy duszy. Jest sam jak palec, a bank grozi mu zajęciem zadłużonego biznesu. Właśnie wtedy otrzymuje ofertę pracy, która wymaga od niego jedynie jazdy samochodem. W ten prosty sposób Earl staje się kurierem narkotykowym na usługach kartelu, z czego zupełnie nie zdaje sobie sprawy. Dobrze sobie radzi. W zasadzie tak dobrze, że wielkość przewożonych przez niego ładunków rośnie w tempie wykładniczym, a sam Earl dostaje pomocnika. Jednak nie tylko on śledzi poczynania Earla, który znalazł się także na celowniku znanego ze swej determinacji agenta DEA, Colina Batesa. Mimo że problemy finansowe Earla odchodzą w niepamięć, błędy popełnione w przeszłości zaczynają doskwierać mu coraz bardziej. Nie wiadomo jednak, czy zdąży je naprawić, zanim dobiorą się do niego organy ochrony porządku publicznego albo egzekutorzy kartelu.

KorzennaW2020

Oto szansa dla CIEBIE na darmową wejściówkę do Kina Sokół na film

PRZEMYTNIK

 

Aby zapewnić sobie szansę na zdobycie darmowego zaproszenia znajdź post z informacją o filmie na naszym profilu na FB i podaj w komentarzu, który film z Clintem Eastwoodem cenisz sobie najbardziej i uzasadnij swój wybór.

Będziemy wdzięczni także za udostępnienie postu z informacją o filmie.

Zgłoszenia przyjmujemy do piątku (22 marca) do godz 10.00.

Później wybierzemy zwycięzców zabawy.

Bilety można odebrać w Biurze Ogłoszeń Dobrego Tygodnika Sądeckiego w godz 8-15.

Zaproszenie można zrealizować w terminach:

  • 22 PIĄTEK 19:45
  • 23 SOBOTA 19:45
  • 24 NIEDZIELA 13:20, 19:45
  • 25 PONIEDZIAŁEK 20:00
  • 26 WTOREK 20:00
  • 27 ŚRODA 20:00
  • 28 CZWARTEK 19:30

Zapraszamy do zabawy!

dts

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.