ROZDAJEMY BILETY DO KINA! *Na karuzeli życia* pokręcisz się w KINIE SOKÓŁ

Historia czterech postaci, których losy splatają się w słynnym parku rozrywki na Coney Island w latach 50. ubiegłego wieku. Rozchwiana emocjonalnie, była aktorka Ginny pracuje tu jako kelnerka. Jej mąż Humpty jest operatorem karuzeli. Mickey to przystojny ratownik, który marzy o karierze dramatopisarza. Carolina natomiast jest marnotrawną córką Humpty'ego, która w domu ojca szuka schronienia przed gangsterami...

Oto szansa dla CIEBIE na darmową wejściówkę do kina Sokół na FILM Woody Allena, w którym w rolach głównych zobaczysz Kate Winslet, Juno Temple i  Justina Timberlake`a.

Na karuzeli życia

Mamy do rozdania trzy pojedyncze zaproszenia sprezentowane przez KINO SOKÓŁ

Aby zapewnić sobie szansę na zdobycie darmowego zaproszenia: polub profil Dobrego Tygodnika Sądeckiego na FB, a pod linkiem z informacją o filmie na naszym profilu napisz w komentarzu odpowiedź na pytanie: jaki jest Twój ulubiony film Woody Allena?
Będziemy wdzięczni także za udostępnienie postu z informacją o filmie!

Zgłoszenia przyjmujemy DO NIEDZIELI 3 grudnia, do północy.

Zapraszamy do zabawy ?

Komentarze prosimy zamieszczać pod linkiem informującym o akcji  na naszym Fanpage'u na Facebooku.

 

 

KZK

Wypowiedz się w tej sprawie

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w Polityce prywatności oraz regulaminem, dostępnymi na stronie internetowej.