Rewolucja w Sandecji. Wymiana prezesów. Michałowski za Haslika?

Grzegorz Haslik rezygnuje z pełnienia funkcji prezesa spółki Sandecja S.A. Jak się nam udało nieoficjalnie dowiedzieć, na tym stanowisku prawdopodobnie zastąpi go Tomasz Michałowski, będący zastępcą dyrektora Wydziału Kultury, Sportu, Komunikacji Społecznej i Promocji w Urzędzie Miasta. Mężczyzna pełni także rolę prezesa Stowarzyszenia dla Miasta.

wsb3

Nikt jednak dotychczas oficjalnie nie potwierdził informacji jakoby Michałowski miał pełnić ową funkcję. Na stronie klubu Grzegorz Haslik wydał oświadczenie, w którym dziękuje za współpracę sponsorom, zawodnikom oraz samorządowcom za obdarzenie zaufaniem. Wyznaje, iż wierzy, że Sandecja w kolejnych sezonach znów awansuje do Ekstraklasy, a zawodnicy zagrają spotkania już na własnym obiekcie.

,, (…) Na zakończenie sezonu 2017/18 i mojej pracy w MKS SANDECJA S.A chciałbym wszystkim serdecznie podziękować. Zawodnikom i sztabowi szkoleniowemu I drużyny za poświęcenie i walkę do końca, zawodnikom i trenerowi II drużyny za osiągnięcia sportowe, trenerom Akademii Piłkarskiej Sandecja za zapał w pracy z młodzieżą, młodym zawodnikom za pasję i chęć rozwijania swoich umiejętności, wszystkim pracownikom Klubu za zaangażowanie i wspólną pracę, sponsorom za pomoc finansową, wszystkim sympatykom Sandecji, że byliście razem z nami, zwłaszcza w tych trudnych momentach, a właścicielowi Klubu – Miastu Nowy Sącz za udzielone zaufanie i wsparcie (…)” – czytamy w oświadczeniu.

Z klubem także pożegnał się Andrzej Danek.

Fot. arch DTS/Tatiana Biela

KOSECKI
ZESZYTYBOBO
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]