Planeta Energii dla szkół i uczniów! 10 000 zł do zgarnięcia!

Trzy zwycięskie klasy otrzymają czek na 10 000 zł . Każdy uczeń otrzyma zestawy klocków edukacyjnych o wartości do 250 zł.
Dla 10 wyróżnionych prac nagrodą będzie czek na 2 000 zł na cele edukacyjne oraz książki edukacyjne.
Dla każdego nauczyciela biorącego udział w konkursie przewidziany jest certyfikat, a dla wszystkich uczestników – dyplomy.
100 pierwszych nauczycieli, którzy zarejestrują się na Planecie Energii i zgłoszą swoją klasę do udziału w konkursie, otrzyma zestaw gadżetów dla swojej klasy.  Takie nagrody czekają na uczestników VIII edycji konkursu „Planeta Energii”. Konkurs przeznaczony jest dla nauczycieli klas I–III szkoły podstawowej.

wsb3

W obecnej edycji „Planety Energii” motywem przewodnim jest edukacja w zakresie bezpieczeństwa dotyczącego korzystania z energii elektrycznej.

„Chcemy dołożyć wszelkich starań, aby uchronić, szczególnie najmłodszych, przed niebezpieczeństwami płynącymi z nieostrożnego używania prądu i urządzeń elektrycznych” – tłumaczą organizatorzy.

Na zgłoszenia konkursowe czekają do 28 maja 2018 r. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 1 czerwca 2018 r. Uznanie jury zdobędą pedagodzy i uczniowie, których pomysł okaże się najbardziej ciekawy, angażujący i kreatywny. Trzymamy kciuki!

Szczegółowe informacje znajdziesz  TUTAJ

 

MAGIK MAŁA
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]