Poprad Muszyna z Pucharem Polski! „Lepsi nie tylko o trzy gole”

Piłkarze Popradu Muszyna występujący na co dzień w rozgrywkach czwartej ligi w finale Pucharu Polski na szczeblu nowosądeckiego podokręgu pokonali na własnym boisku Barciczankę Barcice 3:1. Dwa gole zdobył Sylwester Tokarz, jedną dołożył Dawid Polański.

Renault2

- Jestem bardzo zadowolony z tego triumfu i z pierwszej połowy meczu – mówi nam trener klubu z uzdrowiska Mariusz Merklinger.

- Byliśmy lepsi nie tylko o trzy gole. Niestety nie udało nam się udokumentować naszej przewagi. W drugiej części spotkania zagraliśmy bardzo pragmatycznie. Stwarzaliśmy sobie okazje po kontrach. Mieliśmy kontrolę nad meczem. Szkoda, że straciliśmy gola w końcówce, ale w nasze szeregi wkradło się zbyt wiele rozluźnienia – dodaje szkoleniowiec.

- Staramy się pracować nad naszą koncentracją. W każdym meczu dominujemy, posiadamy optyczną przewagę, nawet gdy przegrywamy. Musimy wyeliminować błędy indywidualne. Jeśli to się uda, będzie dobrze – podsumowuje Merklinger.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. Archiwum Poprad Muszyna Facebook

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.