Reprezentacja siatkarzy Kamerunu trenuje w Nowym Sączu!

Reprezentacja siatkarzy Kamerunu trenuje w Nowym Sączu!

We wtorek siatkarze reprezentacji Kamerunu w piłce siatkowej spotkali się w sali reprezentacyjnej sądeckiego Ratusza z wiceprezydentem Nowego Sącza Jerzym Gwiżdżem oraz dyrektorem Wydziału Kultury, Sportu, Komunikacji Społecznej i Promocji Józefem Kantorem.

Kameruńczycy przygotowują się do wrześniowych Mistrzostw Świata, które już we wrześniu zostaną rozegrane w Bułgarii i we Włoszech. Polacy będą na tej imprezie bronili tytułu mistrzowskiego.

Siatkarze przez najbliższe dni będą trenowali na obiektach sportowych Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Jesteśmy w Nowym Sączu, pięknym mieście. Chciałbym, abyście panowie zobaczyli, jak ono jest przyjazne. Po sukcesie we Włoszech, przyjedźcie proszę do Nowego Sącza, będzie nam bardzo miło – powiedział Gwiżdż.

Wiceprezydent przekazał kapitanowi drużyny i wszystkim siatkarzom upominki. Sam otrzymał na pamiątkę piłkę do siatkówki z autografami członków reprezentacji Kamerunu.

Czytaj również: List otwarty prezesa Sandecji do kibiców! „Wynik jest rekordowy”

W sobotę Kamerun zagra mecz towarzyski z reprezentacją Polski, będą też mecze w Nowym Sączu.

– Zapraszam wszystkich sądeczan, w dniach 21 i 25 sierpnia, na godz. 17.00. Będziemy grali dwa mecze na hali MOSiR-u przy ul. Nadbrzeżnej. Jeden mecz rozegramy z drużyną ze słowackiego Świdnika, a drugi z drużyną z Preszowa – zaprasza Dariusz Grzyb, organizator zgrupowania Kameruńczyków, niegdyś sądecki dziennikarz, były rzecznik prasowy Sandecji.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Źródło: UM Nowy Sącz

Share on twitter
Share on facebook

Jesteś tegorocznym maturzystą ? Chcesz zostać prawnikiem lub chcesz poszerzyć swoje umiejętności w zakresie prawa ? Ten materiał jest dla Ciebie

WAŻNE !

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama