List otwarty prezesa Sandecji do kibiców! „Wynik jest rekordowy”

Prezes Sandecja S.A. Tomasz Michałowski wystosował list otwarty do sympatyków „biało-czarnych” dziękując im za nabywanie karnetów. Poniżej publikujemy jego treść.

Szanowni Kibice,

Pragnę Wam bardzo serdecznie podziękować za to, że aż tak licznie przystąpiliście do naszego projektu sprzedaży karnetów. Trzeba przyznać, że wynik, jaki wspólnie przy tej dystrybucji osiągnęliśmy, jest bezwzględnie rekordowy. Ilość zakupionych karnetów w poprzednich latach gry w 1 Lidze oscylowała w okolicach 300-400 sztuk. Obecnie udało się zachęcić blisko 1200 osób do nabycia wejściówki na rundę jesienną. Bardzo za to dziękuję! Karnety można jeszcze nabywać do końca tygodnia. Upoważniają one także do darmowego wstępu na mecze Pucharu Polski. W gratisie dokładamy ramki do tablic rejestracyjnych. Ale to nie wszystko! Niebawem pojawią specjalne karty kibica dla osób, które zakupiły karnety. Będą one gwarantować wiele korzyści dla sympatyków Sandecji w relacjach z naszymi partnerami. Posiadacze stałych wejściówek na rundę jesienna, mogą spodziewać się specjalnych zniżek, rabatów, oraz gratisów w wielu miejscach Nowego Sącza. Rozmowy jeszcze trwają, wyczekujcie nadchodzących informacji.

Czytaj również: Mariusz Pawełek z GKS: „Sandecja niczym nas nie zaskoczyła. My po prostu promujemy bramkarzy rywala”

Ze sportowym pozdrowieniem,

Tomasz Michałowski,

Prezes MKS Sandecja S.A”.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. Sandecja.pl

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.