Remonty drogowe w Nowym Sączu. Gdzie są utrudnienia?

Mamy dla naszych Czytelników wykaz nowosądeckich ulic, na których obecnie prowadzone są roboty drogowe. Zapytaliśmy też przedstawicieli Urzędu Miasta, do kiedy potrwają poszczególne utrudnienia.

W remoncie jest ul. 29 Listopada. Utrudnienia dotyczą całego odcinka od ul. Nawojowskiej do ul. Wyspiańskiego i potrwają do 30 września. Przebudowywana jest jezdnia, chodniki i ścieżki rowerowe, oświetlenie uliczne oraz infrastruktura podziemna.

Do końca września potrwają również prace na ulicach Młodzieżowej i Racławickiej na odcinku od ul. Paderewskiego do ul. Na rurach. Będzie nowa jezdnia, chodniki, zatoki postojowe, oświetlenie uliczne i infrastruktura podziemna.

Natomiast 17 września mają zakończyć się roboty na ulicy Żywieckiej. Na odcinku ul. Paderewskiego do ul. Hallera wymieniany jest chodnik po lewej stronie.

Utrudnienia czekają również na ulicy Kochanowskiego, gdzie w rejonie ul. Kołłątaja remontowane są miejsca postojowe i bezpiecznik. Tu prace potrwają do 30 sierpnia.

Warto też wiedzieć, że w najbliższych dniach rozpoczną się prace na ulicy Młyńskiej. W pierwszym etapie roboty będą prowadzone od strony ulicy Długosza.

fot. Katarzyna Gajdosz-Krzak

Czytaj też: Najpiękniejsi ludzie z całego świata pozowali w sądeckim skansenie

Obejrzyj również:

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.