Najpiękniejsi ludzie z całego świata pozowali w sądeckim skansenie

Już za kilka dni w Nowym Sączu odbędzie się trzydniowy festiwal piękna. Osoby w nim uczestniczące już teraz goszczą na Sądecczyźnie i zwiedzają nasz region, o czym pisaliśmy TUTAJ. Wczoraj mieszkańcy różnych zakątków świata odwiedzili Sądecki Park Etnograficzny, czego efektem są niezwykle barwne fotografie autorstwa Piotra Droździka.

– Przed kilkoma dniami pozowali do zdjęć na platformie widokowej na Jaworzynie Krynickiej a także w Muszynie. Wczoraj zaś kandydaci z USA, Kenii, Ghany, Rwandy, Ekwadoru czy Indii, w tradycyjnych strojach Lachów i Pogórzan, stanęli przed obiektywem Piotra Droździka w sądeckim skansenie – informują przedstawiciele Muzeum Okręgowego w Nowym Sączu.

Już w najbliższy piątek w amfiteatrze Parku Strzeleckiego odbędzie się konkurs Miss Polski. O tytuł będą walczyć 24 kobiety z całego kraju. Natomiast w piątek (21 sierpnia) w Nowym Sączu rozegra się rywalizacja o miano Miss Supranational, w której wezmą udział reprezentantki różnych państw świata. Transmisję z tego wydarzenia będzie można obejrzeć o godzinie 20.00 na antenie telewizji Polsat. Natomiast dzień później wyłoniony zostanie Mister Supranational. Konkurs rozpocznie się o godzinie 15:00.

fot. Piotr Droździk

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.