Remont Kolejowej na finiszu

W poniedziałek, 3 kwietnia zmieni się organizacja ruchu w okolicach remontowanej ulicy Kolejowej. Kolejowa zostanie wyłączona z ruchu na odcinku od ul. Sienkiewicza do Alei Batorego.

10 kwietnia zamknięty będzie kolejny fragment od ul. Waryńskiego (przejazd kolejowy) do Alei Batorego.

– Kierowcy proszeni się o dostosowanie się do nowej organizacji ruchu. Objazd główny w kierunku ulicy Zielonej będzie poprowadzony ulicami Zygmuntowską, Kunegundy, Węgierską i Piramowicza – informują urzędnicy z biura prasowego sądeckiego magistratu.

Remont trwa od lipca 2016 r. Rozpoczął się 11 lipca 2016 r. i początkowo prognozowano że potrwa 120 dni.W grudniu ze względu na złe warunki atmosferyczne prace wstrzymano.

Pojawiła się też konieczność wykonania poprawek w instalacjach wodno-kanalizacyjnej i cieplnej biegnących pod ulicą. Wykonywały je Sądeckie Wodociągi oraz Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej. Prace te spowodowały opóźnienie finału. Inwestycja pochłonęła trzy miliony złotych.

Fot. z arch. UM NS.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.