Remont drogi powiatowej przesunięty. Wyznaczono już nowy termin

Remont drogi powiatowej przesunięty. Wyznaczono już nowy termin

Planowane na ubiegłą środę prace remontowe na jednej z sądeckich dróg powiatowych zostały odwołane. Wyznaczono już nowy termin, w którym niemal dwukilometrowy odcinek będzie zamknięty.

Jak informowaliśmy w ubiegłym tygodniu (TUTAJ), prace związane z remontem drogi powiatowej nr 1573 K Nowy Sącz – Cieniawa zaplanowano na środę 19 października. Jednak we wtorek urzędnicy z Powiatowego Zarządu Dróg w Nowym Sączu ogłosili, że roboty drogowe nie odbędą się w zakładanym terminie.

Ogłoszono już nową datę – wtorek 25 października. Kierowców podróżujących przez Kunów (gm. Chełmiec) i Mystków (gm. Kamionka Wielka) czekają wtedy utrudnienia. W godzinach od 8:00 do 18:00 odcinek od skrzyżowania z drogą gminną (ul. Sołtysówka) do skrzyżowania z drogą powiatową nr 1581 K Piątkowa – Mystków będzie zamknięty (dokładny kilometraż: km 5+000 ÷ 6+850). Na mapie, znajdującej się w galerii pod tekstem, zaznaczono fragment drogi, który zostanie wyłączony z ruchu.

Objazd będzie możliwy drogą powiatową nr 1581 K Piątkowa – Mystków, drogą krajową nr 28 oraz ulicami: Prażmowskiego, Długoszowskiego i Falkowską w Nowym Sączu. Jak podkreślają przedstawiciele sądeckiego PZD w oficjalnym komunikacie, w przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych prace remontowe zostaną przesunięte na inny termin.

fot. ilustr. pixabay
mapa: mapa dróg powiatu nowosądeckiego


Czytaj też:

Czołowe zderzenie samochodów w Kurowie. Są poszkodowani

Share on twitter
Share on facebook

Otwarcie punktu informacyjnego Krakowskiego Parku Technologicznego w Nowym Sączu

WAŻNE !

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama