Remisowa seria Sandecji [fotorelacja]

Remisowa seria Sandecji [fotorelacja]

I liga, 3 kolejka. W trzecim meczu obecnego sezonu, Sandecja wywalczyła trzeci remis.

Resovia zaczęła od mocnego uderzenia. Już w 3 minucie piłkę w pole karne gości dośrodkował Mróz i w zamieszaniu podbramkowym Sandecja z trudem zażegnała niebezpieczeństwo. W odpowiedzi szansę miał Wróbel, ale został uprzedzony przez skuteczną interwencję bramkarza Resovii. Chwilę później dogodną sytuację ponownie miał Wróbel, ale Pindroch nie dał się zaskoczyć. Po okresie przewagi Sandecji znowu przebudziła się Resovia, ale w niezłej sytuacji zawiódł Mikulec i Mróz. Jeszcze przed przerwą okazję dla Snadecji zmarnował Merebaszwili.

Sandecja obiecująco rozpoczęła drugą połowę. Bliski celu był zwłaszcza Toporkiewicz i Merebaszwili. Jednak w 65 minucie to Resovia mogła wyjść na prowadzenie, ale Pietrzkiewicz wygrał pojedynek sam na sam z Górskim. Sandecja nie rezygnowała z przechylenia szali zwycięstwa na swoją korzyść. Odważna gra nie została jednak nagrodzona. W końcówce spotkania niezłą okazję nie wykorzystał Nawotka i Chmiel.

 

RESOVIA RZESZÓW – SANDECJA NOWY SĄCZ 0:0

RESOVIA: Pindroch – Mikulec (84 Wasiluk), Kubowicz, Wojciechowski (62 Bruno Garcia), Krasa – Mróz, Adamski, Kałahur, Chuchro – Antonik (46 Górski), Kwiecień (46 Morys).

SANDECJA: Pietrzkiewicz – Nekić, Szufryn, Kosakiewicz, Słaby – Walski, Maślanka (68 Nawotka), Chmiel, Iskra (36 Toporkiewicz) -Merebaszwili (68 Boczek), Wróbel (68 Gabrych).

 

Wkrótce więcej…

 

Fot. Adrian Maraś.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

W Małopolsce przybędzie 8 linii komunikacyjnych. Ile wynosi dofinansowanie i jakie to połączenia?

Play Video about Christian Merli

13 Hill Climb Limanowa. Dwa dni sportowych zmagań na światowym poziomie. Jak przebiegała 13. edycja górskiego wyścigu ?

Temat dnia

Największa w historii gminy Stary Sącz inwestycja – budowa kanalizacji i wodociągów – część I

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.