Redukcja masy ciała, ale również poprawa wyników badań

Redukcja masy ciała, ale również poprawa wyników badań

Pani Maria zgłosiła się do nas w styczniu 2023 roku mając wówczas 64 lata. Celem kuracji miała być przede wszystkim redukcja masy ciała, ale również poprawa wyników badań, a przy tym samopoczucia. Pani Maria zdiagnozowane ma nadciśnienie i insulinooporność.

W związku z tym, że Pani Maria jest wciąż czynną zawodowo kobietą, a jej praca ma charakter wyjazdowy to cała kuracja, częstotliwość odbywania się wizyt kontrolnych i sposób ich prowadzenia musiały być bardzo indywidualnie dostosowywane do jej potrzeb i możliwości. Na początku kuracji miałyśmy możliwość prowadzenia regularnych, cotygodniowych konsultacji kontrolnych, które odbywały się stacjonarnie w gabinecie. Już w pierwszych tygodniach widoczny był spadek masy ciała i znaczna poprawa samopoczucia naszej podopiecznej. Kiedy Pani Maria przebywała w delegacji plan dietoterapii i suplementacji przygotowywałyśmy z wyprzedzeniem, tak by w czasie wyjazdu klientka dokładnie wiedziała jak ma postępować. Odbywałyśmy również konsultacje telefoniczne, podczas których omawiałyśmy efekty kuracji i zmiany zauważane przez naszą podopieczną, a także rozwiewałyśmy wszelkie wątpliwości.

Pani Maria bardzo szybko wypracowała w sobie zdrowe nawyki żywieniowe. Dzięki temu mogłyśmy sobie pozwolić na odejście od diet rozpisanych na każdy dzień gdy Pani Maria przebywała w pracy i ich przygotowywanie często było dla niej często niemożliwe.

Po równym roku od rozpoczęcia kuracji Pani Maria może się pochwalić utratą 20 kilogramów! Co ciekawe, mimo długiego czasu trwania kuracji nie wystąpił postój, a liczba nadmiernych kilogramów cały czas spadała – tylko dwa razy masa ciała nieznacznie wzrosła, a był to spowodowane nadmierną ilością zatrzymanych płynów metabolicznych w organizmie.

Pani Maria jest bardzo zadowolona z osiągniętych rezultatów, sama stwierdza, że czuje się o wiele lepiej! Mimo tak spektakularnych efektów, nie zakończyła jednak jeszcze kuracji! Chciałaby zredukować ostatnie 5 kilogramów, a następnie przeprowadzić proces stabilizacji, by mieć pewność, że rezultaty kuracji zostaną z nią na zawsze.

Materiał własny partnera

Czytaj również: https://www.dts24.pl/konferencja-z-okazji-sadeckiego-dnia-mozgu-2024-film/

Reklama