Radosław Mroczkowski zwolniony

Radosław Mroczkowski zwolniony

„W dniu dzisiejszym Miejski Klub Sportowy Sandecja S.A. podziękował za pracę trenerowi Radosławowi Mroczkowskiemu. Zespół Sandecji w najbliższym meczu z Wisłą Płock poprowadzi II trener – Janusz Świerad. Nazwisko następcy zostanie podane w najbliższym czasie.”  Komunikat tej treści pojawił się na oficjalnej stronie Sandecji.

O planie zwolenia trenera Mroczkwskiego informowaliśmy, jako pierwsi, godzinę temu na naszych łamach.

To była trudna decyzja, ale zależy nam na dobru klubu – przyznał prezes Sandecji Grzegorz Haslik.

Ten urodzony w 1967 roku w Poddębicach szkoleniowiec stery w Sandecji objął 11 stycznia 2016 roku. W sezonie 2016/2017 osiągnął z sądeczanami największy sukces w historii klubu, wywalczył awans do Lotto Ekstraklasy, w dodatku z pierwszego miejsca. Nazwisko nowego opiekuna „biało-czarnych” powinno być znane w przeciągu kilku dni.

Zespół pod wodzą Radosława Mroczkowskiego w tym sezonie grał w kratkę. W ostatnich dziesięciu meczach piłkarze nowosądeckiego beniaminka nie potrafili odnieść zwycięstwa. Mają jeden punkt przewagi nad strefą spadkową i plasują się na trzecim miejscu od końca w Lotto Ekstraklasie. Ogółem Sandecja w bieżącym sezonie zanotowała cztery wygrane, siedem remisów i osiem porażek.

Fot. Sandecja.pl

 

Share on twitter
Share on facebook