"W dniu dzisiejszym Miejski Klub Sportowy Sandecja S.A. podziękował za pracę trenerowi Radosławowi Mroczkowskiemu. Zespół Sandecji w najbliższym meczu z Wisłą Płock poprowadzi II trener - Janusz Świerad. Nazwisko następcy zostanie podane w najbliższym czasie."  Komunikat tej treści pojawił się na oficjalnej stronie Sandecji.

WSB2020

O planie zwolenia trenera Mroczkwskiego informowaliśmy, jako pierwsi, godzinę temu na naszych łamach.

- To była trudna decyzja, ale zależy nam na dobru klubu - przyznał prezes Sandecji Grzegorz Haslik.

Ten urodzony w 1967 roku w Poddębicach szkoleniowiec stery w Sandecji objął 11 stycznia 2016 roku. W sezonie 2016/2017 osiągnął z sądeczanami największy sukces w historii klubu, wywalczył awans do Lotto Ekstraklasy, w dodatku z pierwszego miejsca. Nazwisko nowego opiekuna „biało-czarnych” powinno być znane w przeciągu kilku dni.

Zespół pod wodzą Radosława Mroczkowskiego w tym sezonie grał w kratkę. W ostatnich dziesięciu meczach piłkarze nowosądeckiego beniaminka nie potrafili odnieść zwycięstwa. Mają jeden punkt przewagi nad strefą spadkową i plasują się na trzecim miejscu od końca w Lotto Ekstraklasie. Ogółem Sandecja w bieżącym sezonie zanotowała cztery wygrane, siedem remisów i osiem porażek.

Fot. Sandecja.pl

 

BOBO

2 comments

  1. xaxa111 12 grudnia, 2017 at 10:47 Odpowiedz

    debile z ratusza! łysy, gołodupciec od chleba i spaślak od wędlin. Co za hipokryci! Won od klubu, jesteśmy pośmiewiskiem w całym kraju, Adu, teraz to, awantury z trenerem i rzecznikiem prasowym, totalna kompromitacja. Zero wzmocnień i tak traktuje się osobę, dzięki której Sandecja awansowała do ekstraklasy? Brak stadionu i wciąż nie ma decyzji o rozpoczęciu budowy. Istny cyrk.
    Ileż tak można? Łysy won z ratusza. Pod twoimi rządami sącz stał się zaściankowym wypizdowem, bez pomyslu na rozwoj, szans dla mlodych, przedsiębiorców. Te 10 lat można byłó zupelnie inaczej wykorzystać, teraz możemy obecnie tylko pomarzyć o straconych szansach. “Rządzenie przez nic nierobienie”. Łysy alkoholik z wólek. Dobrze, że odchodzisz, lecz swojego raka gdzie indziej.

Wypowiedz się w tej sprawie

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w Polityce prywatności oraz regulaminem, dostępnymi na stronie internetowej.