Puchar Polski Ju-Jitsu. Zawodnicy Dexters Team pokazali moc! [Zdjęcia]

W sobotnich zawodach Pucharu Polski Ju-Jitsu w Krakowie juniorzy nowosądeckiego Dexters Teamu pokazali, że należą do ścisłej czołówki krajowego Ju-Jitsu.

Renault2

Dawid Storch, Dominik Maciaki i Bartek Kasprzyk zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. Pierwszy z nich wywalczył złoty medal. Storch całkowicie zdominował swoją kategorię wagową 73 kg. Stoczył 4 walki, wszystkie wygrywając przed czasem przez poddania.

Czytaj również: PIŁKA NOŻNA. MECZ SANDECJI Z PUSZCZĄ PRZEŁOŻONY NA PROŚBĘ KLUBU

Bartek Kasprzyk. Był ostatecznie drugi. Wygrał trzy walki, dwie wygrywając znacząco na punty, zaś trzec przez duszenie mataleo.

Dominik wrócił z brązowym krążkiem. Zanotował trzy pojedynki, wygrywając dwa z nich po zaciętych i pełnych zwrotów akcji potyczkach.

Czytaj również: WYCHOWANEK SANDECJI POCZYNA SOBIE CORAZ PEWNIEJ. PIERWSZA ASYSTA!

W zawodach wystartował ponadto Krzysztof Stokłosa, zawodnik zaprzyjaźniony z nowosądeckim klubem, reprezentant Ragnarok Fight Club Limanowa. Stokłosa zwyciężył w jednym pojedynku dając publiczności kilka dobrych walk.

Organizatorem Pucharu Polski było Stowarzyszenie Grappling Kraków i Polski Związek Ju-Jitsu.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Źródło: Dexters Team

Na zdjęciu od lewej Krzysztof Stokłosa, Kuba Majoch, Damian Krawczyk, Dawid Storch, Bartek Kasprzyk, Dominik Maciak 

GRADZIEL

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.