Psychologia i Informatyka najchętniej wybieranymi kierunkami na WSB-NLU

Psychologia i Informatyka najchętniej wybieranymi kierunkami na WSB-NLU

WSB - NLU

Wyższa Szkoła Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu to uczelnia, która od 30 lat cieszy się zaufaniem studentów. Jej dyplom otwiera ścieżki wielu karier zawodowych, a dopasowany do potrzeb studentów oraz dzisiejszego rynku pracy program sprawia, że to jedna z najchętniej wybieranych uczelni niepublicznych w Polsce. Nic więc dziwnego, że choć rekrutacja na semestr letni w 2022 r. jeszcze się nie zakończyła, placówka już może poszczycić się kolejnym, niebywałym sukcesem!

Przeszło tysiąc nowych studentów i słuchaczy… a rekrutacja nadal trwa!

WSB-NLU to uczelnia inna niż wszystkie, co z chęcią podkreślają nie tylko władze nowosądeckiego uniwersytetu, jak również (a może przede wszystkim) jego absolwenci i pracodawcy! Od trzech dekad nieprzerwanie kształci Polki i Polaków, a także studentów z całego świata. Nie budzi więc zaskoczenia fakt, że rekrutacja na semestr letni w 2022 r. okaże się kolejnym rekordem tej uczelni.

Co już wiadomo? Do grona studentów i słuchaczy dołączyło co najmniej 1050 kolejnych osób! Wśród nich znajdują się studenci oraz słuchacze studiów podyplomowych. Jednak, co najistotniejsze – rekrutacja wciąż trwa, a liczba ta zwiększa się… praktycznie z każdą godziną!

Które kierunki najchętniej wybierają przyszli studenci? Na czele informatyka oraz psychologia

Wciąż można skorzystać z bogatej oferty studiów licencjackich, inżynierskich, magisterskich oraz podyplomowych, dostępnych na WSB-NLU. Wśród najpopularniejszych kierunków znalazły się:

Zarządzanie w biznesie turystycznym i restauracyjnym,

Restrukturyzacja w organizacji i prawo upadłościowe,

MBA w ochronie zdrowia,

Stymulacja zmysłów i integracja sensoryczna,

Zarządzanie energią,

Drimagine.

To bowiem studia… na których limit miejsc już został wyczerpany! Wciąż jednak dostępne są inne kierunki związane z psychologią, zarządzaniem oraz informatyką. Do wyboru m.in. Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka, Psychoonkologia, Zarządzanie w administracji publicznej, Ochrona danych osobowych, czy Programista aplikacji biznesowych. A to dopiero część! Jak widzisz, możliwości wyboru jest naprawdę wiele, a każda specjalizacja dostępna na uczelni została dopasowana do potrzeb dzisiejszego rynku pracy!

 

Warto jednak pamiętać, że jeśli chcesz zapisać się na studia na WSB-NLU, warto się spieszyć! Liczba zainteresowanych rośnie, a rekrutacja trwa wyłącznie do wyczerpania limitu miejsc. Największą popularnością w nadchodzącym semestrze cieszą się na WSB-NLU podyplomówki z zakresu psychologii oraz pedagogiki. Z kolei studia z informatyki są hitem na nauczaniu niestacjonarnym oraz online. Nie czekaj więc dłużej, tylko zadbaj o swoją przyszłość!

Artykuł partnera

Czytaj również: Nowa inwestycja WSB-NLU. Powstaje kompleks, który zaspokoi wszystkie potrzeby studentów

Share on twitter
Share on facebook