Przyszowa. Czołowe zderzenie pojazdów. Dwie osoby w szpitalu. Droga zablokowana (zdjęcia)

Przyszowa. Czołowe zderzenie pojazdów. Dwie osoby w szpitalu. Droga zablokowana (zdjęcia)

Przyszowa, wypadek, droga zablokowana

Dziś około godziny 19:00 limanowskie służby otrzymały zgłoszenie o czołowym zderzeniu dwóch samochodów osobowych. Na drodze powiatowej w miejscowości Przyszowa zderzyły się pojazdy marki BWM oraz Mercedes. Dwie osoby trafiły do szpitala. Droga jest całkowicie zablokowana.

Rzecznik Państwowej Straży Pożarnej w Limanowej, st. kpt. Wojciech Bogacz przekazał naszej redakcji, że na miejscu pracę podjęło łącznie 16 strażaków.

– Przed godziną 19:00 do Państwowej Straży Pożarnej w Limanowej wpłynęło zgłoszenie o wypadku samochodowym na drodze powiatowej w Przyszowej. Po przybyciu na miejsce ustalono, że czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe. Pojazdami podróżowały łącznie 4 osoby, które same przed przybyciem Straży Pożarnej opuściły pojazdy. W wyniku tego zdarzenia dwie osoby odniosły obrażenia, zostały zabrane do szpitala. Obecnie na miejscu działania jeszcze trwają. Droga jest całkowicie zablokowana. W akcji udział biorą trzy zastępy strażackie łącznie 16 strażaków – PSP Limanowa, OSP Przyszowa oraz OSP Wysokie – mówi st. kpt. Wojciech Bogacz.

WIĘCEJ INFORMACJI WKRÓTCE

Czytaj także: Stara Wieś. Nie żyje 50-latek. Mężczyzna został uderzony przez spadający konar

Fot: Pomoc Drogowa 24H K3Cshop

Share on twitter
Share on facebook