Kolejny raz 14-letnia Patrycja uciekła z domu

Kolejny raz 14-letnia Patrycja uciekła z domu

Patrycja, nastolatka, 14-latka

To już trzecia ucieczka nastoletniej Patrycji z domu w ciągu ostatnich pięciu miesięcy. Dziewczyna zaginęła 30 listopada, 13 lutego i dzisiejszej nocy. Co jest powodem tego, że 14-latka nie chce mieszkać pod jednym dachem z rodziną?

Dzisiaj w nocy 12/13 marca Patrycja Strzebońska z Przenoszy wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania. Nie nawiązała też kontaktu z rodziną. Jej bliscy martwią się o nastolatkę i proszą o pomoc w jej odnalezieniu.

Rysopis: wzrost. 167 cm, sylwetka szczupła, włosy ciemne proste, oczy koloru niebieskiego, uszy normalne, nos normalny, uzębienie pełne. Znaki szczególne: blizny na nadgarstkach.

Wszystkie osoby, które mogłyby udzielić informacji na temat miejsca pobytu osoby zaginionej proszone są o ich przekazanie do dyżurnego KPP w Limanowej tel. 47-83-45-400.

Po wcześniejszej ucieczce Patrycja został odnaleziona 3 marca w Zabrzu. Na szczęście nastolatka była cała i zdrowa. Co się dzieje, że dziewczynka notorycznie ucieka? Czy po wcześniejszych zaginięciach ktoś zainteresował się sytuacją rodzinną małoletniej? Sprawdzimy to.

O wcześniejszym zaginięciu informowaliśmy w artykule: Pilne! Zaginęła 14-letnia Patrycja. Jej bliscy martwią się i proszą o pomoc.

Czytaj także: Stara Wieś. Nie żyje 50-latek. Mężczyzna został uderzony przez spadający konar

Fot. KPP Limanowa 

Reklama