Przyszłość sądeckiej muzyki. Hania Sitko i Martyna Koszkul pokazały wysoką jakość (zdjęcia)

Przyszłość sądeckiej muzyki. Hania Sitko i Martyna Koszkul pokazały wysoką jakość (zdjęcia)

W ostatniej odsłonie „bitew” programu The Voice Kids wystąpiły dziś dwie sądeczanki: Hania Sitko oraz Martyna Koszkul. Odcinek zapowiadaliśmy na łamach naszego portalu – TUTAJ. Jako pierwsza na scenie zaprezentowała się Hania Sitko. Jej rywalkami w walce o awans do etapu „sing off” były Oliwia Kołbuk oraz Julia Kmiecik.

Hania Sitko zaśpiewała wraz z koleżankami utwór Cleo – „Żywioły”. Melodyjna i bardzo skoczna piosenka w wykonaniu dziewczynek, przypadła do gustu jurorom. – To jest numer, który ma bawić, który ma sprawiać radość. Daję Wam wszystkim szóstkę za to wykonanie – powiedziała Cleo tuż po doprawdy udanym występie Hani Sitko i jej koleżanek, z którymi rywalizowała. Decyzja o tym kto przechodzi do etapu „sing off” należała do Dawida Kwiatkowskiego. Trener wskazał na Oliwię Kołbuk i to ona uzyskała promocję.

Tomson chciał awansu Martyny Koszkul
Mieszkanka Piwnicznej-Zdroju rywalizowała ze swoją imienniczką Martyną Gąsak oraz Viktorią. Dziewczynki zaśpiewały bardzo wymagający utwór „Stand Up”. – Martyna Koszul, jesteś niesamowita. Ciebie bym wybrał – powiedział po występie Tomson. Decyzja należała jednak do trenera. Dawid Kwiatkowski zdecydował się zabrać do kolejnego etapu Martynę Gąsak. Poniżej prezentujemy zdjęcia z dzisiejszego odcinka The Voice Kids. Obydwie sądeczanki zaprezentowały wysoką jakość. Udowodniły, że są przyszłością polskiej muzyki.

Czytaj także: Potwierdzone. Lady Pank zagra w Nowym Sączu. Wakacyjny koncert w Amfiteatrze Park Strzelecki

WYBORY 2024

REPERTUAR KINA SOKÓŁ

Reklama