Przyszłość nowosądeckiego Ju-Jitsu. Młodzież Dexters Team rozbiła medalowy bank (zdjęcia)

Przyszłość nowosądeckiego Ju-Jitsu. Młodzież Dexters Team rozbiła medalowy bank (zdjęcia)

złoty medal, dexters team, nowy sącz, katowice, mistrzostwa

Młodzi zawodnicy nowosądeckiego klubu Dexters Team po raz kolejny pokazali się z bardzo dobrej strony. W Katowicach, gdzie odbył się turniej Młodych Mistrzów zdobyli aż siedem medali.

O wyczynach podopiecznych trenera Damiana Krawczyka pisaliśmy na łamach naszego portalu w listopadzie przy okazji wydarzeń z Małopolskiej Ligi Ju-Jitsu SALT CUP. Można o tym przeczytać TUTAJ.

Trener Damian Krawczyk zapowiadał, że katowicka impreza będzie niezwykle ciekawym wyzwaniem. Nowosądecki klub wysłał na mistrzostwa siedmiu zawodników i wszyscy sięgnęli po medale różnego koloru.

Tymon Prusak – złoty medal
Franciszek – złoty medal
Krystian Konstanty – złoty medal
Maciej Dąbrowski – złoty medal
Jerzy Zajiczek – srebrny medal
Jakub Kochmański – srebrny medal
Filip Olchawa – brązowy medal

– Nasi najmłodsi zawodnicy rywalizowali w Katowicach, gdzie zdominowali Turniej Młodych Mistrzów, organizowany przez Polski Związek Ju-Jitsu Sportowego. Wywalczyli cztery złote krążki, dwa srebrne oraz jeden brązowy. Wszyscy rywalizowali w kategorii wiekowej do 10 lat (w tym każdy w swojej kategorii wagowej). Chłopcy systematycznie trenują i to przekłada się na ich rezultaty. Mogę z nich być bardzo dumny – mówi w rozmowie z naszą redakcją Damian Krawczyk z nowosądeckiego Dexters Team.

Czytaj także: Dominik Kędzierski z Zubrzyka z dwoma tytułami Championa Roku 2022 (zdjęcia)

Fot: DextersTeam

Share on twitter
Share on facebook