Przyszła z narkotykami z wizytą do zakładu karnego

23-latka przyszła w odwiedziny do więzienia, a teraz sama może do niego trafić. Kobieta miała przy sobie narkotyki, które zamierzała przekazać osadzonemu. Do Zakładu Karnego w Nowym Sączu wezwano policję.

– Sądeczanka przyszła do Zakładu Karnego w Nowym Sączu z wizytą do konkubenta odbywającego tu karę. Przed wejściem na salę widzeń, strażnik podczas rutynowej kontroli ujawnił przy kobiecie woreczek foliowy, w którym znajdowały się środki odurzające – relacjonuje podkom. Justyna Basiaga z KMP w Nowym Sączu.

Na miejsce wezwano policjantów. Funkcjonariusze zatrzymali 23-latkę i zabezpieczyli znalezioną przy niej substancję. Badanie potwierdziło, że była to marihuana. Sytuacja ta miała miejsce 21 lipca i jeszcze tego samego dnia w Komendzie Miejskiej Policji w Nowym Sączu młoda kobieta usłyszała zarzut posiadania narkotyków. Grozi jej kara do 3 lat więzienia.

fot. ilustr. pixabay

Czytaj też: Znaleziono pieniądze. Można je odebrać w Komendzie Miejskiej Policji w Nowym Sączu

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.