Przyjechała na zakupy kompletnie pijana. Dzięki szybkiej reakcji świadka nie doszło do tragedii

Przyjechała samochodem do sklepu kompletnie pijana. Zataczała się, co zwróciło uwagę jednego z przechodniów. Okazało się, że kobieta miała prawie 3 promile alkoholu. 

Renault2

- Kolejny raz czujność świadka oraz sprawna reakcja policjantów zapobiegła tragedii na drodze. W ubiegły piątek, tuż po godzinie 10. do jednego ze sklepów w miejscowości Skrzydlna samochodem marki Opel przyjechała 48-letnia kobieta. Na szczęście ktoś zauważył jej dziwne zachowanie i powiadomił policję - informuje Jolanta Mól z KPP Limanowa.

Badanie na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu wykazało 2,6 promila. Mieszkance gminy Dobra zatrzymano prawo jazdy, po czym funkcjonariusze zabrali ją do Izby Wytrzeźwień. Jak wyjaśnia rzeczniczka limanowskiej Policji,  za prowadzenie pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości grozi jej grzywna oraz kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Apelujemy! Reagujcie zawsze na takie sytuacje i nigdy nie pozwólcie wsiadać znajomym za kierownicę na podwójnym gazie!

Fot. KPP Limanowa

Dachował koło kapliczki, wysiadł z samochodu i zaczął pieszo uciekać. Miał prawie 3 promile alkoholu

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.