Przydonica. Nie udało się uratować nieprzytomnej kobiety

Przydonica. Nie udało się uratować nieprzytomnej kobiety

karetka pogotowia, przydonica, gródek nad dnajcem

Wczoraj (24 października) w Przydonicy gm. Gródek nad Dunajcem doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia. Jak poinformował nas jeden z Czytelników na drodze zauważono nieprzytomną kobietę, która nie dawała oznak życia.

Oficer Prasowy KMP Nowy Sącz, komisarz Justyna Basiaga potwierdza, że policja przyjęła takie zgłoszenie. Wykluczono udział osób trzecich.

– 24 października br. ok. godz. 12:40 policjanci otrzymali zgłoszenie, że w miejscowości Przydonica na poboczu drogi gminnej leży nieprzytomna kobieta. Po przybyciu policjantów na miejsce czynności medyczne wykonywała już załoga karetki pogotowia. Kobieta w stanie nieprzytomnym została przetransportowana do szpitala, gdzie zmarła – informuje komisarz Justyna Basiaga, po czym daje:

– Na miejscu zdarzenia policjanci wykonali czynności procesowe, które wstępnie wykluczyły aby do śmierci kobiety przyczyniły się inne osoby. Ciało kobiety zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Dokładne okoliczności i przyczyny tego zdarzenia są obecnie ustalane przez policjantów Komisariatu Policji w Łososinie Dolnej.

Fot: pixabay

Czytaj także: Paszyn. Wypadek drogowy z udziałem trzech samochodów (zdjęcia)

Share on twitter
Share on facebook

Otwarcie punktu informacyjnego Krakowskiego Parku Technologicznego w Nowym Sączu

WAŻNE !

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama