Przetakówka: osiedlowy stadion ma patrona: Stanisława Zelka  

Przetakówka: osiedlowy stadion ma patrona: Stanisława Zelka  

Społecznik i wieloletni przewodniczący zarządu osiedla, a także radny miejski w latach 2002 – 2006, doczekał się uznania w dzielnicy, której poświęcił kilkadziesiąt lat swojego życia.

– Bardzo miło jest kiedy właśnie takie piękne miejsce otrzymuje imię dobrego człowieka, bo właśnie takim człowiekiem był Stanisław Zelek – mówi Jerzy Gwiżdż, zastępca prezydenta miasta. – Wszystkim nam podobała  się jego postawa życiowa, bo to był człowiek, który łączył, a nie dzielił, który miał swoje poglądy, ale był ponad tym wszystkim.

Jak podkreśla Jerzy Gwiżdż, nadanie stadionowi imienia Stanisława Zelka to znakomity sposób na upamiętnienie osoby, która zrobiła wiele dobrego, nie tylko dla swojej dzielnicy.

To był człowiek, który był miastu bardzo potrzebny.  Warto takich ludzi znać, warto z takimi ludźmi być i warto z takimi ludźmi współpracować, warto po prostu na takich ludzi liczyć, bo na nich człowiek nigdy się nie zawiedzie – dodaje Gwiżdż.

Na uroczystości nadania imienia stadionowi na Przetakówce obecna była także rodzina Stanisława Zelka, w imieniu której, podziękowania zarządowi osiedla i wszystkim mieszkańcom, złożyła córka – Jolanta Misiak.

fot.www.nowysacz.pl

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Pieszo, na rowerach i pociągiem. Zobacz miejsce, które warto odwiedzić.

Play Video about Małopolski Festiwal Smaku w Gorlicach

Festiwal smaku w Gorlicch – piękna wizytówka Małopolski. Zobacz jak przebiegała tegoroczna edycja

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.