Przestrzeń stworzona z myślą o komforcie pracy

Przestrzeń stworzona z myślą o komforcie pracy

Wiśniowski siedziba

WIŚNIOWSKI dzisiaj to międzynarodowa firma obecna w 30 krajach. Pierwsza zdalnie sterowana brama marki powstawała w garażu. Był to produkt niezwykle innowacyjny jak na czasy, w których nie mieliśmy w Polsce pilotów do telewizorów. 33 lata później produkty WIŚNIOWSKI wytwarzane są w przedsiębiorstwie o 40 hektarach powierzchni. Firma zlokalizowana jest przy drodze krajowej nr 75, łączącej Nowy Sącz z Krakowem. Nowy biurowiec powstał obok trzech autonomicznych fabryk: stolarki, bram garażowych i ogrodzeń. To przestrzeń stworzona z myślą o komforcie pracy.

W 2006 roku architektoniczną sensację na drodze krajowej nr 75 zrobiła tak zwana „Brama do Nowego Sącza”, czyli kładka scalająca część biurową i produkcyjną firmy WIŚNIOWSKI. Dzisiaj przedsiębiorstwo świętuje finał największej w historii marki rozbudowy – to część firmowej strategii, a więc kolejny krok na drodze ekspansji na rynki zagraniczne. Skalę projektu obrazuje fakt, że przebudowa wiązała się z modernizacją odcinka drogi krajowej scalającej południe Polski z autostradą A4.

Główna siedziba WIŚNIOWSKI przeniosła się do nowopowstałego, pięciokondygnacyjnego budynku o długości ponad 94 metrów, w którym zmieściłoby się niemal 100 luksusowych apartamentów. Przestrzeń zaprojektowano z myślą o pracownikach – ekspertach i specjalistach – bez których sukces marki WIŚNIOWSKI nie byłby możliwy. Komfortowe warunki stwarzają jednocześnie potencjał dla organizowania kolejnych miejsc pracy.

Wchodząc do nowej siedziby firmy WIŚNIOWSKI, znajdziemy się w przestrzennym patio z reprezentacyjnymi, monolitycznymi schodami. Przeszklony sufit zdaje się przypominać motto, które nierzadko wybrzmiewa na spotkaniach organizacji – angielskie „sky is the limit”. Pierwsze spojrzenie odwiedzających powędruje zapewne w stronę „zawieszonych w powietrzu” przeszklonych kostek, pełniących funkcję sal konferencyjnych. Widok wiszących pomieszczeń robi niezwykłe wrażenie.

Zaprojektowana przestrzeń biurowa na pierwszym miejscu stawia funkcjonalność. W praktyce oznacza to nowoczesny open space dostosowany do potrzeb jego użytkowników. Pracownikom, w obszarze powierzchni biurowej, zapewniono dostęp do kompleksowo wyposażonych sal konferencyjnych, atrakcyjnego zaplecza socjalnego, audytorium dla ponad 150 osób i praktycznych archiwów. W budynku swoje szczególne miejsce znalazła (…)

Całość przeczytasz w DTS:

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Novel

Ewa Novel tuż przed finałem Szansy na sukces

Play Video about Ewa Novel w Szansie na sukces

Ostatnie przygotowania Ewy do finału Szansy na sukces. Zobacz co tam się działo…  Dostępne tylko u nas 😉 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.