Przedłużanie włosów metodą tape on — 6 najważniejszych zalet

Przedłużanie włosów metodą tape on — 6 najważniejszych zalet

Przedłużanie włosów metodą tape on

Chcesz przedłużyć i zagęścić włosy bez szkody dla naturalnych pasm? Poznaj 6 najważniejszych zalet doskonale znanej i uwielbianej przez Polki metody tape on. Metoda tape on zwana także metodą kanapkową to jedna z najpopularniejszych i najchętniej wybieranych przez Polki metod przedłużania i zagęszczania fryzury. Wszystko za sprawą jej unikalnych zalet.

6 najważniejszych zalet metody tape on

Oto 6 najważniejszych zalet metody kanapkowej.

  1. Bezpieczeństwo dla włosów. Jedną z najważniejszych zalet metody kanapkowej jest jej delikatność. Z tego powodu świetnie sprawdzi się nie tylko dla pań mających krótkie, lecz zdrowe i mocne włosy, ale także dla posiadaczek włosów cienkich, przerzedzonych, przesuszonych, czy tych o suchych końcówkach, które powodują wykruszanie się włosów.
  2. Naturalny efekt. Taśmy z doczepami są przezroczyste i cienkie. Podczas zabiegu fryzjer łączy je z naturalnymi włosami tuż przy ich nasadzie. To sprawia, że taśmy są kompletnie niedostrzegalne. Przedłużanie metodą tape on zapewnia więc w pełni naturalny efekt.
  3. Maksymalny komfort. Taśmy tape on są nie tylko cienkie i przezroczyste, ale także bardzo lekkie. Dzięki temu zapewniają pełen komfort i wygodę użytkowania.
  4. Krótki czas zabiegu. W porównaniu z innymi metodami przedłużania i zgęszczenia włosów zabieg wykonany metodą kanapkową trwa najkrócej. W zależności od liczby wykorzystanych kanapek trwa on nie dłużej niż 60 – 90 minut.
  5. Możliwość wyboru optymalnej długości i gramatury włosów. W zależności od struktury naturalnych włosów i wymarzonego efektu możesz wybrać dopinki o różnych gramaturach i długościach. Pasma o długości 40 cm (do łopatek) zapewnią świetny efekt przy zachowaniu maksymalnej wygody. 50-centrymetrowe (do połowy pasa) to dobre rozwiązanie dla miłośniczek długich kobiecych fryzur. Najdłuższe doczepy (60 cm — do pasa) stanowią idealny wybór dla entuzjastek ekstremalnie długich włosów. Zapewnią spektakularne rezultaty i prawdziwy efekt wow.
  6. Nieograniczone możliwości stylizacji. Jeśli do przedłużania włosów metodą kanapkową fryzjer wykorzysta naturalne doczepy, będziesz mogła je farbować, suszyć suszarką, kręcić lokówką czy prostować przy pomocy prostownicy. Pamiętaj jednak, że włosy doczepiane nie posiadają źródła wewnętrznego nawilżenia. Zdecydowanie szybciej niż naturalne pasma tracą więc wilgoć. Aby fryzura nie straciła blasku, nie przesadzaj z wysoką temperaturą i stosuj się do zaleceń w zakresie optymalnej dla dopinek temperatury. Po każdym myciu nałóż na włosy nawilżającą maskę lub odżywkę, a końcówki potratuj nawilżającym olejkiem.

Źródło: https://besthair.pl/pol_m_WLOSY-Seria-BASIC_Tape-On-Kanapki-241.html

Przedłużanie włosów metodą tape on

Artykuł partnera

Przeczytaj również:

ESA Spark Funding Poland – fundusze na innowacje. Aplikuj o 75.000 Euro

Reklama