Prowincjonalna zaprasza na muzyczny spektakl retro

W niedzielę 18 listopada (godz. 19:00) Kawiarnia Prowincjonalna (Nowy Sącz róg ul. Pijarskiej i Piastowskiej) zaprasza na spektakl muzyczny w stylu retro pod tytułem „Mężczyźni, proszę Panią…” – piosenki z polskich filmów przedwojennych.

Renault2

Dla naszych Czytelników gospodarze Prowincjonalnej mają w upominku dwa pojedyncze zaproszenia na spektakl.

Co zrobić, aby zdobyć jedno z nich?

Pod postem z informacją o wydarzeniu na naszym profilu na Facebooku wpisz w komentarzu dokończenie zdania: " lubię retro, ponieważ...."

Zgłoszenia przyjmujemy do jutra (piątek) do godz. 12.00 Później wyłonimy zwycięzców zabawy 🙂

Spektakl inspirowany twórczością Juliana Tuwima, Mariana Hemara oraz Andrzeja Własta został przygotowany przez aktorki scen muzycznych oraz utalentowanego krakowskiego pianistę. Opowieść ukazuje dwoistość kobiecych charakterów. Słodka łagodność, dojrzała świadomość to cechy charakterystyczne dla dwóch bohaterek: Hanny i Zuli – kobiet czynnie uczestniczących w życiu towarzyskim lat ’20 XX wieku.

Pierwowzorami bohaterek spektaklu są gwiazdy przedwojennej sceny, filmu i estrady: Hanka Ordonówna i Zula Pogorzelska… Spotkanie w kawiarni. Historie miłosne, zdrady, tęsknota, kobieca solidarność… te i inne tematy poruszą bohaterki podczas jednej wieczornej rozmowy przy kawie z papierosem.

Bilety w cenie 20 zł (przedsprzedaż) i 30 zł (w dniu wydarzenia) do nabycia w kawiarni.

Występują Maja Grześkowiak, Aga Pudło
Aktorki scen muzycznych i musicalowych. Absolwentki Studium Musicalowego przy Teatrze Capitol we Wrocławiu. Absolwentki prestiżowego Natural Voice Perfection Institute. Prowadzą zajęcia wokalne w krakowskiej Szkole Wokalno – Aktorskiej. Założycielki i aktorki Grupy Artystycznej „MAD”. Aktorki i wokalistki Teatru VIS A VIS. Występują na wielu scenach muzycznych: zarówno klubowych, jak i na wielkich arenach koncertowych – między innymi u boku Marka Torzewskiego.

GRADZIEL

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.