Prezydent Andrzej Duda odwiedzi Stary Sącz na chwilę przed ciszą wyborczą

Prezydent Andrzej Duda odwiedzi Stary Sącz dwie godziny przed ciszą wyborczą. Spotkanie z mieszkańcami regionu odbędzie się w najbliższy piątek o godzinie 22 na starosądeckim Rynku. To ostanie akcenty tegorocznej kampanii prezydenckiej. 

Gospodarz kraju od kilku dni odwiedza miasta oraz wsie w całej Polsce, przekonując rodaków do oddania głosu i ponownego zaufania właśnie jemu. Prezydent wizytuje również tereny dotknięte powodziami, które przyniosły masę zniszczeń w powiecie limanowskim, myślenickim i bocheńskim.

Przypomnijmy, głosowanie odbędzie się 28 czerwca (w przyszłą niedzielę). Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7.00- 21.00. O fotel prezydenta starają się także: Rafał Trzaskowski (PO), Krzysztof Bosak (Konfederacja), Szymon Hołownia (bezpartyjny), Rober Biedroń (Lewica), Władysław Kosiniak-Kamysz (PLS), Stanisław Żółtek (Kongres Nowej Prawicy), Marek Jakubiak (Federacja dla Rzeczypospolitej), Mirosław Piotrowski ( Ruch Prawdziwa Europa), Waldemar Witkowski (Unia Realna), Paweł Tanajno (bezpartyjny).

Milionowe straty po powodzi. Prezydent wizytował zniszczone tereny Małopolski

Fot. Jakub Szymczuk/
KPRP

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.