71-latek wjechał samochodem w ludzi siedzących na ławce. Dwie osoby trafiły do szpitala

71-latek wjechał samochodem w ludzi siedzących na ławce. Dwie osoby trafiły do szpitala

Prawdopodobnie z przyczyn zdrowotnych kierowca Fiata Punto stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w ludzi siedzących na jednej z ławek gorlickiego rynku. Do zdarzenia doszło około godziny 12.40. Dwie osoby trafiły do szpitala, jedna jest operowana. 

– Wstępnie ustaliliśmy, że 71-letni kierowca z Gorlic, jadąc przez środek rynku jednokierunkową ulicą Mickiewicza, zjechał z jezdni na wyłączoną z ruchu płytę rynku (deptak) i wjechał w najbliżej znajdującą się ławkę na tej trasie – poinformował w rozmowie z naszą redakcją  asp. sztab. Grzegorz Szczepanek z Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach.

Jak wyjaśnia, w wyniku zdarzenia ranny został 60-latek pochodzący z podgorlickiej miejscowości, który siedział na ławce. Samochód uderzył na tyle nieszczęśliwie, że przygwoździł kończyny poszkodowanego. Obie nogi zostały złamane.

Chwilę później okazało się, że kierowca samochodu jest nieprzytomny. W tym momencie za prawdopodobną przyczynę zdarzeń funkcjonariusze policji podają stan zdrowia starszego mężczyzny. Jednak jak zastrzega asp. sztab. Szczepanek, szczegółowe okoliczności wypadku poznamy dopiero po zakończeniu działań dochodzeniowych.

71-latek i 60-latek trafili do gorlickiego szpitala. Kierowca samochodu odzyskał przytomność, a jego stan pozwolił na wykonanie badania alkomatem. Mężczyzna jest trzeźwy. Obecnie trwa operacja ratująca nogi poszkodowanego, który siedział na ławce.

Fot. L

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Novel w Szansie na sukces

Ostatnie przygotowania Ewy do finału Szansy na sukces. Zobacz co tam się działo…  Dostępne tylko u nas 😉 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.