Prezydent Andrzej Duda odwiedzi nasz region. Spotka się z wyborcami

Prezydent Andrzej Duda zawita do Limanowej w najbliższy czwartek (27 lutego). Spotkanie z mieszkańcami regionu odbędzie się w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Jana Pawła II ul. Zygmunta Augusta 8.

wsb3

O tym fakcie poinformował na swojej oficjalnej stronie poseł Wiesław Janczyk. Wizyta rozpocznie się o godz.18.30. Jednak zainteresowani uczestnictwem w wydarzeniu muszą stawić się na miejscu godzinę wcześniej.

,,Wybory Prezydenta RP zbliżają się wielkimi krokami. Wiele osób zwracało się do mnie o to, aby Prezydent Andrzej Duda, podobnie jak w kampanii 5 lat temu, odwiedził mieszkańców Limanowej i okolic. Wspominamy miło atmosferę tego spotkania, które odbyło się na Limanowskim rynku. Przekazałem Panu Prezydentowi te oczekiwania” – informował w ubiegłą sobotę Janczyk. 

Dzisiaj poseł oficjalnie potwierdził, że w przyszły czwartek prezydent Duda spotka się ze swoimi wyborcami. To kolejna wizyta w ramach kampanii prezydenckiej. Jak wiemy, wybory odbędą się 10 maja.

Czy prezydent Andrzej Duda odwiedzi również Nowy Sącz? Jeśli pojawią się takie informacje, przekażemy je Państwu.

Fot. arch.NS

Andrzej Duda: marzę o tym, że kiedy będę kończył prezydenturę, przeciętnej polskiej rodzinie będzie żyło się lepiej

KOSECKI
ZESZYTYBOBO
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]