Prężne działania Młodych Organizacji Pozarządowych oraz Grup Nieformalnych w ramach FIO Małopolska Lokalnie. Południe !!!

Prężne działania Młodych Organizacji Pozarządowych oraz Grup Nieformalnych w ramach FIO Małopolska Lokalnie. Południe !!!

Łącznie rozdano już 74 dotacje Grupom Nieformalnym i Młodym Organizacjom Pozarządowym w ramach projektu FIO Małopolska Lokalnie. Południe.

Program realizowany jest przez  czterech Operatorów: Fundację Sztuki, Przygody i Przyjemności ARTS, Babiogórskie Stowarzyszenie Zielona Linia, Fundacja Miejsc i Ludzi Aktywnych oraz Fundację Horyzont360.

Wsparcie w ramach projektu obejmowało organizacje oraz grupy nieformalne z obszaru południowej Małopolski  i obejmowało swoim działaniem powiat: myślenicki, limanowski, gorlicki, bocheński, wadowicki, suski, nowotarski, tatrzański, tarnowski, nowosądecki, brzeski miasto Tarnów, jak również Nowy Sącz.

Inicjatywy, na które otrzymano wsparcie dotyczą różnej tematyki, ale skupiają się głównie na poprawie jakości życia oraz wsparciu różnorodnych działań takich jak doposażenie zespołów regionalnych, propagowanie zdrowego stylu życia, promocję zasobów lokalnych, organizację różnorodnych zajęć dodatkowych dla dzieci czy osób niepełnosprawnych, jak również  zapewnienie środków na uroczystości, akademie i spektakle oraz wiele innych.

Dodatkowo Młode Organizację mogły liczyć na wsparcie instytucjonalne w ramach projektu, tak by mogły w dalszym ciągu wypełniać swoje zadania statutowe.

Większość inicjatyw jest w trakcie realizacji, część została już zakończona. Efektami ciężkiej pracy organizacje będą mogły pochwalić się poprzez udział w plebiscycie na najlepszy projekt w ramach FIO Małopolska Lokalnie. Południe.

Finał tego wydarzenia odbędzie się w grudniu na Gali Podsumowującej projekt w Heron Live Hotel.

Przypomnijmy, że projekt jest współfinansowany z Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich oraz przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

 

 

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

WAŻNE !

Najlepszy kierowca Małopolski 2022. Kto został zwycięzcą?

FOR HEROES [ZWIASTUN]. Premiera w MCK SOKÓŁ już 6 października

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama