PREMIERA. WPUŚĆ ŚWIĘTA DO TWOJEGO DOMU – „PRZYBIEŻELI DO BETLEJEM” NA NOWO [AUDIO]

NaNowo to trzynaście indywidualności oraz czterech zawodowych muzyków, których codzienność przeplata praca i muzyka. Razem tworzą wyjątkowy skład tryskający energią i niespotykanym apetytem na życie. Specjalnie na tegoroczne Święta Bożego Narodzenia przygotowali wyjątkową interpretację kolędy „Przybieżeli do Betlejem”. Radosna melodia i piękne głosy wypełniają przestrzeń tworząc atmosferę świąt.

wsb3

Nowa aranżacja tradycyjnej kolędy to nie lada wyzwanie dla kompozytorów. „Przybieżeli do Betlejem” w wykonaniu NaNowo zachwyca nie tylko pod względem harmonii, ale i melodii. Pierwsze nuty pianina i dynamika utworu intrygują i zachęcają do dalszego słuchania. Linia melodyczna chóru zmienia się już w drugiej zwrotce zapraszając do całkiem nowego refrenu, który na długo zapada w pamięci słuchaczy. Posłuchaj.

Utwory zespołu NaNowo charakteryzuje własny styl oraz barwa, która sprawia, że odnajdujemy w nich czystą radość. Każdy z członków zespołu posiada bogate doświadczenie muzyczne, co przejawia się w kreatywności, muzykalności i łatwości ich współpracy. Wszystkie spotkania z publicznością są dla nich świętem pełnym radości, zostawiającym po sobie wyjątkowy ślad.

Liderem zespołu jest MARCIN OBST – autor tekstów i muzyki, od samego początku związany z muzyką chóralna, gospelową. Dyrygent zespołów Metanoia p.JP2 i NaNowo. Chórmistrz w show telewizyjnym „Bitwa na Głosy” – odpowiedzialny za aranżację i przygotowanie chórów Moniki Kuszyńskiej i Roberta Gawlińskiego. Współpracował m.in. z TGD, Adamem Sztabą, Marylą Rodowicz, Kubą Badachem, Mietkiem Szcześniakiem, Anną Marią Jopek, Krystyną Prońko, Grażyną Łobaszewską, Kasią Klich, DeMono, Natią Niemen, Mate.o, etc.

Więcej na: https://www.rtck.pl/agencja/na-nowo/

MATERIAŁ PARTNERA

ŹRÓDŁO RTCK

KOSECKI
ZESZYTYBOBO
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]