Atrament od czwartku wprowadza w klimatyczny nastrój

Atrament od czwartku wprowadza w klimatyczny nastrój

,,Atrament”, czyli zespół utworzony w 2009 roku w Nowym Sączu, postanowił wprowadzić swoich słuchaczy w świąteczny, nostalgiczny nastrój. W czwartek miała miejsce premiera nowego utworu pt. ,,Lula”. – Bo tylko z tobą znów będę sobą – śpiewa lider grupy w rockowej balladzie.

„Warto było czekać! Fajny prezent na Święta! Dzięki” – czytamy w komentarzach pod utworem zamieszczonym na portalu internetowych YouTube.

Tradycyjnie słowa i muzykę do utworu stworzył Sebastian Atrament, lider grupy, który dał się poznać polskiej publiczności, występując w programie ,,Szansa na sukces”.

Piosenka początkowo delikatna, stopniowo przechodzi w mocniejsze, rockowe brzmienie. Czy zimowe wideo i liryczne dźwięki wprowadzają w świąteczny, klimat? Zobaczcie i oceńcie sami.

W nowym teledysku po raz pierwszy możemy zobaczyć lidera grupy, grającego na pianinie.

– Skomponowałem tę piosenkę właśnie na klawiszach, a nie jak zawsze na gitarze, dlatego chciałem dać tego wyraz również w teledysku – wyjaśnia Sebastian Atrament.

Utwór ,,Lula” ma znaleźć się na najnowszej płycie, nad którą zespół właśnie pracuje.

Grupa ma na swoim koncie wiele nagród zdobytych na festiwalach i przeglądach muzycznych, o czym pisaliśmy już TUTAJ. W jej skład wchodzą:  Sebastian Atrament – gitara, pianino i wokal, Artur Słysz – perkusja, Maross Rock – bas, Piotr Pałan Pałancewicz – klawisze.

Czego chce Atrament? O tym w nowym teledysku

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Nowel

Kiedy zobaczysz ten film na pewno zagłosujesz na Ewę Novel 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

GENIALNI LOKALNI GLOBALNI

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.