Atrament od czwartku wprowadza w klimatyczny nastrój

,,Atrament", czyli zespół utworzony w 2009 roku w Nowym Sączu, postanowił wprowadzić swoich słuchaczy w świąteczny, nostalgiczny nastrój. W czwartek miała miejsce premiera nowego utworu pt. ,,Lula". - Bo tylko z tobą znów będę sobą - śpiewa lider grupy w rockowej balladzie.

Renault2

"Warto było czekać! Fajny prezent na Święta! Dzięki" - czytamy w komentarzach pod utworem zamieszczonym na portalu internetowych YouTube.

Tradycyjnie słowa i muzykę do utworu stworzył Sebastian Atrament, lider grupy, który dał się poznać polskiej publiczności, występując w programie ,,Szansa na sukces".

Piosenka początkowo delikatna, stopniowo przechodzi w mocniejsze, rockowe brzmienie. Czy zimowe wideo i liryczne dźwięki wprowadzają w świąteczny, klimat? Zobaczcie i oceńcie sami.

W nowym teledysku po raz pierwszy możemy zobaczyć lidera grupy, grającego na pianinie.

- Skomponowałem tę piosenkę właśnie na klawiszach, a nie jak zawsze na gitarze, dlatego chciałem dać tego wyraz również w teledysku - wyjaśnia Sebastian Atrament.

Utwór ,,Lula" ma znaleźć się na najnowszej płycie, nad którą zespół właśnie pracuje.

Grupa ma na swoim koncie wiele nagród zdobytych na festiwalach i przeglądach muzycznych, o czym pisaliśmy już TUTAJ. W jej skład wchodzą:  Sebastian Atrament - gitara, pianino i wokal, Artur Słysz - perkusja, Maross Rock - bas, Piotr Pałan Pałancewicz - klawisze.

Czego chce Atrament? O tym w nowym teledysku

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.