Prawie do nieba zabierze wszystkich w sobotę Andrzej Piaseczny. Zapraszamy na koncert do Krynicy-Zdroju

Prawie do nieba zabierze wszystkich w sobotę Andrzej Piaseczny. Zapraszamy na koncert do Krynicy-Zdroju

Koncertowe szaleństwo w Krynicy-Zdroju powoli dobiega końca. Ale zanim to nastąpi, w najbliższą sobotę (24 lutego)  Andrzej Piaseczny zaśpiewa „O mnie, o Tobie, o nas”.

Dla Czytelników dts24.pl mamy w upominku 5 biletów na sobotni koncert. Aby zapewnić sobie szansę na jeden z nich podaj dalej informację o koncercie zamieszczoną na naszym profilu na FB, a w komentarzu pod nią napisz która piosenka gwiazdy wieczoru najmocniej utkwiła Ci w pamięci.

Na zgłoszenia czekamu do 21 lutego do godz. 13. Później wyłonimy szczęśliwców.

Andrzej Piaseczny w tym roku obchodzi okrągły jubileusz. Od jego debiutu scenicznego, kiedy to w 1992 dołączył do kieleckiego zespołu Mafia minęło już 25 lat! Po tym wydarzeniu jego kariera muzyczna nabrała tempa i trwa do dziś. Przeboje jak: „Budzikom śmierć”, „Prawie do nieba” i „Niecierpliwi” pochodzące z płyty  „Sax & sex”  odbiły się szerokim echem, a Piasek zyskał ogromną popularność. Od tego czasu zdążył wydać 12 solowych albumów, które przyniosły mu dwie podwójne platyny, sześć pojedynczych oraz dwa tytuły złotej płyty.

Do najbardziej popularnych przebojów artysty zaliczyć można: „Imię deszczu”, „Chodź, przytul, przebacz”, „Szczęście jest blisko”, „Śniadanie do łóżka”, „Wszystko dobrze”, „Wszystko trzeba przeżyć” i wiele innych.

W ostatnim czasie występował jako juror w czterech edycjach popularnego muzycznego show„The Voice of Poland” oraz wydało nowy album pt: „O mnie, o Tobie, o nas” który jest owocem współpracy artysty z Anią Dąbrowską. Na płycie znalazło się dziesięć utworów, opowiadających o osobistych doświadczeniach artysty, ale dotyczących spraw znanych nam wszystkim.

O miłości i przyjaźni, o tym, że warto dawać sobie drugą szansę i o tym, że każdy dzień wśród najbliższych jest na wagę złota opowie w sobotę w Krynicy- Zdroju Andrzej Piaseczny. To będzie koncert pełen wrażeń i wspomnień. Zapraszamy!

Bilety można nabyć w Pijalni Głównej w Krynicy-Zdroju, placówkach Empiku oraz na stronie ebilet.pl

Organizatorzy cyklu Krynica Źródłem Kultury: Uzdrowisko Krynica Żegiestów S.A., agencjaeventowa Especto.
Sponsorzy: Miasto Krynica-Zdrój i Polskie Koleje Linowe S.A.
Więcej szczegółów na www.krynicazrodlemkultury

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.