Pracownicy Newagu walczą na froncie. Przekazali szczególny prezent na ręce prezesa firmy

Pracownicy Newagu walczą na froncie. Przekazali szczególny prezent na ręce prezesa firmy

Wojna w Ukrainie, Newag, pracownicy Newagu

Od 24 lutego trwa wojna na Ukrainie. Śmierć poniosły tysiące żołnierzy i cywilów. Zbrojna agresja Rosji nie zatrzymuje się. Giną kobiety, dzieci, a na odzyskanych terenach odkrywane są kolejne zbiorowe mogiły. Na froncie walczą również pracownicy Newagu, którzy w obliczu zagrożenia ich kraju stanęli ramię w ramię, by bronić nie tylko niepodległości Ukrainy, ale przede wszystkim bezpieczeństwa rodzin.

Święta tuż tuż, jednak nie wszyscy będą mogli je spędzić w gronie rodzinnym i zapomnieć chociaż na kilka dni o prozie dnia codziennego, problemach i kolejnych zadaniach do wykonania. W Ukrainie trwa wojna, mieszkańcy żyją w ciągłym strachu, od alarmu do alarmu przeciwlotniczego, nasłuchując kolejnych huków rakiet. Pracownicy Newagu z Ukrainy bohatersko bronią swojego kraju. Dzisiaj do prezesa Zbigniewa Konieczka dotarł kalendarz, absolutnie niezwykły…

,,Chcemy Wam zaprezentować pewien kalendarz… Jest on dla nas szczególnie ważny, gdyż przedstawieni na nim ludzie to pracownicy naszej firmy, którzy biorą czynny udział w walkach w swojej ojczyźnie. Większość z nich ma się dobrze, ale wiemy też, że niektórzy oddali życie za przyszłość swojego kraju, ich rodzin oraz naszą! Dziękujemy serdecznie za ten wspaniały prezent ale przede wszystkim dziękujemy za prawdziwie bohaterską postawę! Łączymy się myślami z nimi i ich rodzinami #slavaukraini” – podzieli się w mediach społecznościowych przedstawiciele firmy Newag.

Czytaj także: Zbigniew Konieczek: Trudno jest cokolwiek planować

Fot. Newag

Share on twitter
Share on facebook